Karadeniz Pet

Çifleşme ne zaman sizce ?

yigitcandemirag

Meraklı Üye
İkisi de iyice hırçınlaştı şu saatte cıyak cıyak bağrıyorlar ? ve dişi deli gibi kanat çırpıyor kafes içinde

4Rjg2G.jpg
[/url][/IMG]
aBl5qQ.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
Belkide ciftlesmislerdir.yuvaya giriyosa icerde gagalama sesi geliyorsa yumurta yakindir

Geliyor geliyor sagi solu kemiriyorda hic gormedim ciftlestiklerini yani hep gozumun onundelerdi bu hafta hep evdeydim 10 gundur evdeydim hatta

Bırakın kuslari ozellerini yaşasınlar fazla rontgenlemeyin.saka bi yana ciftlesme zaten on yirmi saniye bisey.bi ara onlar isi bitirmiştir.

Hadi disi suan bildiginiz cok yrmeye basladi ve tas tuketmeye gaga tasi vs aldigim diger taslarida ayni sekil tuketmeye basladi yuvada cok kalmaya basladi hele ciyak ciyak otmesi kafa zonklatiyor :)

Maşaallah güzel bir çift olduğu belli bol bol bol yavrularınız olur inşaallah. Fazla rahatsız etmeyin derim

Tesekkur ederim biri albino biri yerli.muhabbet ama. Yerli olanda bembeyaz alt tuyleri acik mavi yavrular nasil olur :)

Benimkilerde yuva hazırlığında bayadır fakat kafes temizleme yüzünden bi türlü yumurta gelmedi malum temizlemesemde olmuyo neolacak böyle bilmiyorum :)

Geri