petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çifleşme ne zaman sizce ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigitcandemirag tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    İkisi de iyice hırçınlaştı şu saatte cıyak cıyak bağrıyorlar ? ve dişi deli gibi kanat çırpıyor kafes içinde

[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

#1 yigitcandemirag, 12 Ekim 2014
    Son düzenleme: 12 Ekim 2014
  2. ogretmen

ogretmen Guest

Belkide ciftlesmislerdir.yuvaya giriyosa icerde gagalama sesi geliyorsa yumurta yakindir

3. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Geliyor geliyor sagi solu kemiriyorda hic gormedim ciftlestiklerini yani hep gozumun onundelerdi bu hafta hep evdeydim 10 gundur evdeydim hatta

4. ogretmen

ogretmen Guest

Bırakın kuslari ozellerini yaşasınlar fazla rontgenlemeyin.saka bi yana ciftlesme zaten on yirmi saniye bisey.bi ara onlar isi bitirmiştir.

5. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Hadi disi suan bildiginiz cok yrmeye basladi ve tas tuketmeye gaga tasi vs aldigim diger taslarida ayni sekil tuketmeye basladi yuvada cok kalmaya basladi hele ciyak ciyak otmesi kafa zonklatiyor :)

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşaallah güzel bir çift olduğu belli bol bol bol yavrularınız olur inşaallah. Fazla rahatsız etmeyin derim

7. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Tesekkur ederim biri albino biri yerli.muhabbet ama. Yerli olanda bembeyaz alt tuyleri acik mavi yavrular nasil olur :)

8. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Benimkilerde yuva hazırlığında bayadır fakat kafes temizleme yüzünden bi türlü yumurta gelmedi malum temizlemesemde olmuyo neolacak böyle bilmiyorum :)

Sayfayı Paylaş