Çifleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuzhan Çelik tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Oğuzhan Çelik

Kuşlarımı Bir üretici Bir abiden aldım yeni eşe atmış oda 3 hafta oldu kuşlar birlikte olalı bana geleli 5 gün oluyor erkek çok kur yapıyor dişide tık yok birbirleri ağzlarına kusuyorlar kaşıyorlar sizce yavru alabilirmiyim Teşekkürler

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    16
    Resim eklerseniz,yorumlar gelir.

3. dennssel

dennssel New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    dişi kızmışmı gagası kahve renklimi? yuvalıkta duruyormu ? gagataşı tüketiyor mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

dişi kuş dışarı yumurtluyor ikidir. Yenı aldım çifti eve geleli 3 gun oldu alınca hemen yumurtladı ama dışarı. yumurta içi sarı katı bırsey var.kuşta kalıcımıdır bu yoksa gecicimidir vereyım mı geri kuşu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

Yardım lÜTFEN

4. Oğuzhan Çelik

evet burnu kahverengi gagataşıda kemiriyor arada sırda yumurtalıktan kafasını sokuyor bakıyor dışını kemiriyor

5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İSTANBUL/KARTAL
    Daha çok çok çok erken acele etme ben 6 ay bekledim bişey olmadı. 1 ay sabret kuşlarıda zorlama

Sayfayı Paylaş