Karadeniz Pet

Çifleşmek için

• Konbuyu başlatan aleynaa
  • Başlangıç tarihi
A

aleynaa

Guest
Bunlar çok şükür sağlıklı hiperaktif 2.dişimin fotoğrafları artık yavru bir kuş istediğim için çiftleştirmek istiyorum sizce fıstığım çiftleşmek için uygun yaşında ,zamanında mı ?

2vulwqu.jpg

2ll0b4y.jpg

34s3teb.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaşı uygun ama daha kızışmamış gibi duruyor.

Yaşı uyğun eşi varmı ?

Alın bir'an önce kuşunuza havuç ve nijer ilavesi yapabilirsiniz.

Alın bir'an önce kuşunuza havuç ve nijer ilavesi yapabilirsiniz.

peki petshopda bir gün bırakmalı mıyım ? pek güvenemiyorum petshoplara da ..Aslında tanıdığımızın kuşlarını alıcaktım ama nasıl olur bilmiyorum ister mi istemez mi

peki petshopda bir gün bırakmalı mıyım ? pek güvenemiyorum petshoplara da ..Aslında tanıdığımızın kuşlarını alıcaktım ama nasıl olur bilmiyorum ister mi istemez mi

Tabi eşini kendisi seçsin.

tanıdığınızın kuşunu yanına koyun bakın anlaşıyormu. kavga ediyorlarsa petshop a gidersiniz

Kuşu bırakmanız daha iyi olur. Kendisi eş seçsin. Tanıdık varmış madem. Kızışmamış henüz nijer tohumu olabilir havuçlu mama olabilir takviye yapın.

havuçlu mama yapsam yemez ki her şeyden korkuyor çünkü sade yem dışında bir şey yemiyor ... Haşlanmış patates de koymuştum yemedi .

havuçlu mama yapsam yemez ki her şeyden korkuyor çünkü sade yem dışında bir şey yemiyor ... Haşlanmış patates de koymuştum yemedi .

Yaptıgınız mamanın üzerine biraz yem serpin.

bir sorunum daha var aslında kuşları saldığımda hemen birbirlerinin yanına gidip öpüşüyorlar sanırım :S ikiside dişi ama bu nasıl olur ?

Olabilir bir durum birbirleri ile oyun oynuyorlar.

nijer cok verme ama az az koy ve b vitamini eksik olmasin %99.99 sonuç alirsiniz.

petshop tavsiye etmiyorum. Ben dişimi petshop tan aldım hala ürkekliğini atamadı nasıl bir travma yaşadıysa elimi görünce çıldırıyor.

Salma üretim yapan kişilerden almanızı tavsiye ederim. Kendi ilinizde bir salmaya kuşunuzu koyarsınız eşini kendi seçer. Forumda çok var.

petshop tavsiye etmiyorum. Ben dişimi petshop tan aldım hala ürkekliğini atamadı nasıl bir travma yaşadıysa elimi görünce çıldırıyor.

Salma üretim yapan kişilerden almanızı tavsiye ederim. Kendi ilinizde bir salmaya kuşunuzu koyarsınız eşini kendi seçer. Forumda çok var.

teşekkürler buldum bir kişi üretim yapan fakat benim bulunduğum ilçeye çok uzakta. Tanıdığın kuşunu beğenmezse mecbur ...

ben kuşlarımı hiç ele alıştırmadım elimi gösterince kaçıyorlar havuçlu mamayı yapıorum yemliği uzatıyorum saldırıyorlar

Geri