petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiflesmeme sebebi nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Efsane0101 tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Efsane0101

Efsane0101 New Member

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar kuşlarim birbirlerine kur yapiyorlar disi bugun ilk defa yuvasina giriyor yeminde nijerde var ama kuslarim çifleşmiyorlar ne yapmam lazim yardim edermisiniz

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Disinin yuvaya girmesi, kemirmesi, erkeğin dişi kuşu
    beslemesi iyiye işaret. Haxir olunca eşleşir ler.
    Yumurta mamasi takviyesi yapın faydali olur.

3. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Siz yemini suyunu vitaminını Eksik etmeyın başka hiç birşey yapmanıza gerek yok Zamanı gelince onlar Yaparlar Dışı Kuşun Yuvalıga ilgisinin artması güzel bişe Bu Çiftleşmenin yaklaşıtıgı Anlamına gelir Güle Güle Besleyin.
    Zaman Herşeyin İlacıdır.

4. Efsane0101

Efsane0101 New Member

Beğenileri:
    0
    [sıze="4"]tesekurler mama hazirlamak istyrm ama yapamiyorum ozel bir tarifiniz varsa soylermisiniz daha dogrusu yaptim yemediler bende attim çöpe[/sıze]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

Bide erkek dise kusa pek yaklasmiyor ama genellikle kur u disi yapiyor

5. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    eğer teker teker uğraşmak isterseniz aşağıdaki mama çok başarılı
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...on-sistem-mama-tarifi-serkan-erkan-30910.html

ben kuru mamayı hazır satın alıyorum. içerisine havuç ve yumurta ekleyerek nemlendiriyorum. bir de diazyme ve keçiboynuzu ekliyorum tabi.
    aşağıdaki iki ürünü karıştırıyorum. her birisinden 1er pakete 1 tatlı kaşığı diazyme256 2 tatlı kaşığı keçiboynuzu tozu ekliyorum. nemlendirmedikçe buzbolabında cam kavanozda aylarca saklayabilirsiniz.

https://www.mybestpetshop.com/quik-kuş-maması-p-12768.html

https://www.mybestpetshop.com/gold-wings-kuş-maması-p-12767.html

siz mama takviyesini yapın, erkek kızışacağından sıkıntı kalmayacaktır.

#5 deniz kom, 19 Aralık 2015
    Son düzenleme: 19 Aralık 2015

Sayfayı Paylaş