Karadeniz Pet

çift faktör sarı renk dişinin yavrularında renk kombinasyonu

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Merhaba..

daha önce fotograflarını eklediğim sarı çift faktör olan dişime hangi renk erkek alırsam yavrularda renk kombinasyonu olarak güzel renkler elde edebilirim. çift faktörler yanlış bilmiyorsam lutinolar gibi düz yavru çıkarmıyorlarmış.

üretici arkadaşlar yardımcı olursa sevineceğim.

birde dişim iri ırk çek denizlide iri ırk çek bulmak zor yerli ile eş tutarsa yavru kaliteleri düşük mü olur

teşekkürler
tzxdm.jpg

tzxjj.jpg

yahu ustam bendede bunun bi bnzeri var sapsarı sadece popo tarafı açık yesil var azcık ve gagası mavi ve pembe gibi birşey :D kime sorsam dişi kimine sorsam erkek diyor vallahi şaşırdım ne yapsam bılemedım dışımı erkekmı anlayamadım yahu sana resım atsam anlayabılırmısın ?

yahu ustam bendede bunun bi bnzeri var sapsarı sadece popo tarafı açık yesil var azcık ve gagası mavi ve pembe gibi birşey :D kime sorsam dişi kimine sorsam erkek diyor vallahi şaşırdım ne yapsam bılemedım dışımı erkekmı anlayamadım yahu sana resım atsam anlayabılırmısın ?

küçükse anlaşılması zor ama zaten 2 ay üstündeyse pembe morsa erkek , beyaza yakın sa dişidir.

resimleri var

kücük daha resimleri var limona eş die açılan konuda bi bakıp cevap yazarsanız sevınırım..

Geri