petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift hakkında soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin Çakar tarafından 20 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Çakar

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benim bir çift kuşum vardı çiftleşmediler herşeyi denedim ama olmadı nasip değilmiş şimdi yerli dişinin yanına jumbo erkek 1 yaşlarında alsam çiftleşirlermi büyüklük açısından dişi bu https://hizliresim.com/ng8r8l

#1 Hüseyin Çakar, 20 Eylül 2015
    Son düzenleme: 20 Eylül 2015
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    cıtlesmenın ırkla ılgısı yok. bakım kosullarınız ve anac olup olmadıgıyla ılgılı.

3. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Eşlerin arasındaki boy farkı çok önemli değildir,her eşe attığınız kuş birbirleriyle eş tutmaz.
    Direk eş olmaları için ikisininde uzun bir süre yalnız kalması ve çok kızgın olması gerekir.

4. Hüseyin Çakar

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar jumbo erkekmi alayım yoksa dişiyimi deniştireyim çiftler 1 senedir benimle 2 side kızgın ama çiftleşmediler hiçbirşeyleri eksik değil sessizsakin bir yerde temiz hava geliyor içeriye pencere açık ayrı ayrı kafeslere koydum 1. 5 ay oda olmadı napmam lazım yardımcı olun

5. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    yuva koydunuz değil mi? yuva varsa, her ikisi de kızgın olduğu halde çiftleşmiyorlarsa, bilemiycem. böylesi başıma gelmedi çünkü.

6. Hüseyin Çakar

Beğenileri:
    0
    1 senedir yuvalık takılı içine bile girmediler :(:(

Sayfayı Paylaş