Karadeniz Pet

çift hane

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar çifthanelerin bize yararı nedir çift hanelerin ortasindaki tel çıkıyormu ve birleştiriliyormu ve ortalama fiyatini biliyorsaniz yorum yapın... Yardımcı olursanız sevinirim...

40 tl den baslar en ucuzları.. ama imkanın varsa katlı al...

ben bursa kuşpazarında 25 TL ye buldum ama katli almani tavsiye ederim hatta forumda bir arkadaş çok uygun fiyata 4katlı ve bütün malzemeleri ile satıyordu birbak istersen

Hocam bende katlı alacaktım ev içinde almaktan vazgeçtim neden dersen 2 - 3 katlı aldığın zaman tek tek tül takmak zorundasın tüyleri v.s dökülür diye hemde görüntüsü fazla iyi olmaz , ben çifthane aldım altına tül yerine kumaş kestim akıllı yemlik v.s var temizligini ise hafta 1 defa falan yapıyorum bazen 2 defayı buluyor.

peki ne ortasindaki tel çıkıyormu yani kafes birleşiyormu ve
nekadara aldınız

Hocam bende katlı alacaktım ev içinde almaktan vazgeçtim neden dersen 2 - 3 katlı aldığın zaman tek tek tül takmak zorundasın tüyleri v.s dökülür diye hemde görüntüsü fazla iyi olmaz , ben çifthane aldım altına tül yerine kumaş kestim akıllı yemlik v.s var temizligini ise hafta 1 defa falan yapıyorum bazen 2 defayı buluyor.

Oğuz abi yatay telli mi yoksa dikey telli mi ?

Evet ortasındaki tel çıkartılabilir isteğe göre, fiyatlarıda 25 tl den başlar boyutuna kalitesine göre değişir.

Geri