Karadeniz Pet

çift hanedeki yani misafir

bettikler

Meraklı Üye
arkadaşlar 1 cift kusum var bu aralar yumurtlayacak çiftleşiyorlar. komsumun 2 kusu vardı bakamamıs biri olmüş erkek kuş kalmıs bana verdi al sen bak hocam die kuş ta kusuda begendım o da olmesin die aldım diğer çiftlerimin yanına attım cıftler nerdeyse yeni gelen sarı kusu yiyeceklerdı kusa zarar vermesinler die cifthanenın duvarını cektım ayırdım ama gelen sarı mubiş biraz halsız hasta gibi vitamin mama takviyesine başladım tahminen 5-6 aylık bi erkek dıskısı bira beyaz geliyor böbreklerdemi sorun var ne yapabilirim
oGMRJhn.jpg

Ioif4B4.jpg

FqNTzwj.jpg

0qqoM50.jpg

buda misafir sevmeyen kıskanc çiftlerim

PbYRCCH.jpg

ne kadar tatli güzel kuşmuş. maşallah çok iyi yapmışsınız.

bana erkek gibi geldi ama bunnunun ortası mavileşmeye başlamıs kenarları koyu pembe

çift haneyi ayırdım mama vitamin takviyesi yapıorum kuş cok durgun tabi ortam değiştirdi ama bakımsızlıkta var ve geldiği yerde son 1 hafta kafesi başkasına vermişler kuş evin içinde dolaşmış örselenmiş aç kalmıs zannımca rengi cok hosuma gitti dışkısında biraz problem var oda insallah buyuk bi hastalık değildir

çift haneyi ayırdım mama vitamin takviyesi yapıorum kuş cok durgun tabi ortam değiştirdi ama bakımsızlıkta var ve geldiği yerde son 1 hafta kafesi başkasına vermişler kuş evin içinde dolaşmış örselenmiş aç kalmıs zannımca rengi cok hosuma gitti dışkısında biraz problem var oda insallah buyuk bi hastalık değildir

kuş bakımsız kalmış belli zamanla düzelir ama diğer çifte ayrı ona ayrı bakman lazım durumları çok farklı kuşlar

-------------------------------------------------------------------------

Geri