Karadeniz Pet

Çift için ortam

Melih12

Yeni Üye
ARKADAŞLAR KUŞLARI ALALI 1 HAFTA OLDU. SAĞLIK DURUMLARINDA HER HANGİ Bİ SIKINTI VAR MI YADA EKSİK GÖRDÜĞÜNÜZ BİRŞEY VAR MI? NASIL Bİ ORTAMDA BULNDURMALIYIM

Resimler bi türlü açılmadı :D
Ben söyleyim sen eksikleri tamamlarsın kardeşim ya da abicim
Tahta tünek olması çiftleşme için önemli
Gaga taşı
Kalamar kemiğ
Mineral Blok
Suluk-yemlik zaten vardır
Kuşların rahat edebileceği geniş bir kafes
Oyuncak varsa çıkartmanı tavsiye ederim çiftlerin birbirine olan ilgisini azaltıyor deneyimlerimce

Abi ben 15 yaşındayım kusura bakma :) zaten bilerek yazmadım kardeşim diye Özür Olsun :D Resimleride nasıl atarsan at abi şu aralar benim internette sorun var Resimler Gözükmüyor :) ama söylediklerim varsa yeterlidir
Birkaç öneri daha veriyim abi;
Yemlerine nijer tohumu karıştır siyah bi tohumdur aktarlarda bulunur Goldwingsin nijerle karışık yemide var ayriyetten
Birde Haftada 2-3 kez yumurta mamasıda verebilirsin abi İYİ FORUMLAR

Abi birde ballı kraker verme onlarda bal yerine sığır derisi eritilmiş şekerli macun Jeletin falan kullanılıyor Onun yerine dal darı verebilirsin sarı veya kırmızı ya da son verdiğim 2 tavsiyeyide yapabilirsin

Son düzenleme:
Estağfurullah lafı olmaz tavsiyelerin için teşekkür ederim :)

Estağfurullah lafı olmaz tavsiyelerin için teşekkür ederim :)

Saol abi Kuşların resmi çıktıda Maşallah erkeğe bayıldım Dişininde rengi yeter güle güle besleyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:39 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

Abi bişey daha Tahta tünek demiştim gerçekten çok işe yarıyo yumurta alma konusunda Tünekler Yarım değilse yani boydan boyaysa bir telden bir tele geçiyorsa buda çok iyi daha 2 gün önce ilk yumurtayı almıştım bugün 2. yumurta geldi kuşların çiftleşmesinde tahta tünek büyük rol oynuyo

Tünekler boydan boya sadece 2 tane var kafesim bir çift için yeterince büyük sadece yemlik suluk ve 2 adet tünek var senin dediğin diğer maddeleri de en yakın zamanda temin edicem

Geri