Karadeniz Pet

cift kanarya

piuu

Meraklı Üye
Arkadaslar dun petshoptan altinda 2yumurtali kanarya aldim erkek ve disisiyle birlikte, bugun yumurtalari atti kirildi. Aldigim adam 1hafta sonra gene yumurtlar dedi dogrumudur ne yapmam gerekiyor
[/url

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

Yumurta var gibi dogrumu ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

Yorum yapicak yokmu

Son düzenleme:
Ortam değiştirdiği için öyle yapmış olabilirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:40 --

Kanaryaları bilmem ama ortama alışmadan yumurtlamasını bekliyorsun şu an.

sanmiyrm oyle bir sey olacagini cunku kuslarin ortama alismadan yumurtlamasi nadiren corunen bir sey

kardeşim yumurtalı çift kesinlikle alınmaz satanda yanlış yapmış alanda üretim yapacak arkadaşlara tavsiyem 4-6 aylık aday damızlıklarla başlayın yaşlıda almayın ..

kanaryalarda ortam değiştiği andan itibaren yuvaya yatmama, yumurta kırma veya yavruya bakmama gibi şeyler oluyor. Bende bir çift malunia var ilk yavrularını uzun yolda araç içerisind eyumurtadan çıkardı acemiliğimize geldiği için elle besleyemedik. Söyledikleriniz normaldir. Bence bir süre ayırın kuşları birbirlerini görmesinler iki hafta sonra bir araya getir, bir hafta sonra yuvalık tak yumurta alırsın. Sağlıklı yavrular.

Suan kusta yumurta var ama cunku anüsü yumurta gibi sisik fotograftada belli oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

Baska yorumlarda bekliyorum

Eğer ki aldığınız yer ile sizin baktığınız yerin ısısı aynı değilse yeni yerlerinde ki havaya göre tuge gireceklerdir biz buna ara tug diyoruz o zamn da tugunu düzene kadar yumurtlama z o şekilde tutup bakı lmaz yumurtası olup olmadığına hiç Elleme tuge girmez se ortama ve yuvaya alistiginda yumurtliycaktr zaten.

Kus bugundur yuvada yatiyor yumurta gelecek buyuk ihtimal

Geri