Karadeniz Pet

.

• Konbuyu başlatan Hakan ÖZTIRAK
  • Başlangıç tarihi
Yine almışın yavru ben daha alamadım hevesliyinde ama olmuyo şans :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabretmen gerekiyor. Bende baya bir beklemiştim ama 1 kere aldın mı bu seferde durmuyolar :D:D

yalnız senin avatarındaki çift ise paylaşmıştın senin çiftinde çok güzel maşaallah dişi kızmaya başlamıştı sanki

1 aya tam kıvama gelirler fakat tüy değişiminde de yuva takılabilir. banyo yaptırın ferahlasınlar

Tamam o zaman 1.5 hafta takma hatta imkanın var ise dişi erkeği de ayır erkeğin kafesine at sonra dişiyi ne kadar zamandır beraberdiler

Ne zamandır sendeler tam olarak

E daha çok erken biliyorum sen de kımıl kımıl yavruların olsun istiyorsun ama 1,5 ay kısa bir süre biraz daha zaman tanımalısın onlara tüy döneminde olduklarına kesin eminsin değil mi

Senin çiftin emin ol çok güzel yuvalığı çıkar 15 gün. arada kara lahana arada maydanoz sapı ver banyo yaptır merak etme hemen kızgınlık gitmez ben çiftlerimde yuvalığı takmadan banyo yaptırıyorum ki rahat kuluçka geçirsinler 15 gün sonra da takarsın yuvalığı

mamayı da çok verme tüydeki kuşları iyice kızdırmasın hafta da 1 ver bazen 2 eğer varsa lahana iyi olur yeşillik faydalıdır. Sen bu çiftini değiştirme eğer ben biraz anlıyorsam bu kuşlarda ümit var sadece çok rahatsız etme kendi hallerine ve oluruna bırak her şeyi

İnşaallah gelir dediğim gibi umutluyum yani verip yeni çift almak onların alışması vs derken bayağı zaman geçer ben umutluyum bu çiftten rahatsız etme yeter

Geri