petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift kuşları eşinden ayırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 27 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benim bi çiftim var kızışmamış dişi yaşlarında 10 aylık falan erkek ise 7 aylık eş olmuşlar durumda fakat kızışmamışlar bugün komşum bana bi teklifde bulundu 1 yaşındaki erkek kuşunu kızışmış kuşunu veriyimdedi bende bişey demedim sizce çift kuşumu bozup bu kızışmışı dişinin yanına atıyımmı hem nerdeyse aynı yaştalar ve ayırırsam dier boşta kalan erkek kuşu ele alıştırma gibi bi ihtimalim varmı sizce neyapıyım

2. gelsene33
    Gizli

gelsene33 Guest

bence yapma alışmış bir çift şimdi o erkeği atacaksın ve ardından en az 1 hafta en çok 1 ay birbirlerine alışmasını bekleyeceksin bide dişi onunla olacakmı oda var bende vardı mesela erkek yanına dişi bir kuş aldım 1 ay oldu anlaşıyorlardı 4 tane yumurta yaptı bende sandım ki tamam bunların işi 21 gün oldu baktım yumurtaların hepsi boş dikkatle takip ettim 2 gün meğer dişi onunla anlaşmıyormuş :S halbuki öpüştüklerini ve birbirlerinin tüğlerini düzelttiklerinide gördüm sonradan araları bozulmuş :) bende kaldırdım dağıttım o çifti..

3. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    iki çitim vardı eşleri 1 hafta değiştirdim. O arada da mama takviyesi yaptım her gün. Sonra yeniden değiştirdim eski haline. aynı gün çiftleşti keratalar :)

4. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Kızıstırıcı yem kullan bozma bence çifti turp tohumu yedir..

5. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
  6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Hata yapiyoraun o disi kus aldigin erkekle kavga edecek.hqzir es tutmuslar
    Neden ayiriyorsun kizistirici olarak mamalarina hqvuc findik ceviz bir cay kasigi un ekliyebilirsin.

7. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    herşeylerini veriyorum inş kızışırlar ne yapacagımı bilemedim dişinin cok az kahverengilik var fakat erkek kücük biraz dişiden daha hiç kızışmadı yaş farkı oldugu için sorun olurmu acaba

8. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Yavruyken es tutmus ciftlesmeleri uzun surmez
    Her erkek 6-7 ayliga gelince kizisir.
    Disi eger hazir degilse erkek istedigi kadar kizisin. Genede ciftlesme olmaz
    Onemli olan ciftin rahatsiz olmamasi kagesteki oyuncaklarin vikarilmasi.
    Ve asla kuslarin kafesten cikartilmamasi demisin iste disi kizisiyor az bekleyin sirf yavru almak icin
    Hayvanlara eziyet ediyorsun

9. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    Disi bi yasinda erkek yedi aylik sorunolur dediler ciftlesme konusunda

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunu eşinden ayırma

,
  2. çift kuşları ayırmak