Karadeniz Pet

Çift kuşlarım nasıl ? Bol resimli :)

stalkers

Yeni Üye
5d9WLd.jpg

JYLPqn.jpg

GYnLP3.jpg

XvWO9D.jpg

94Xkg8.jpg

7kmRAl.jpg

n7P1EB.jpg

ZDNGYo.jpg

3 ay oldu hala tık yok (yumurta :D) Bazen kavgamı ediyorlar yoksa sevişiyorlar mı anlamadım bizim erkek arkasına geçiyor dişi kaçıyor bazen üstüne çıkıyor dişi acayip sesler çıkartıyor çiftleşme değil ne yapıyorlar çözemedim o anı yakalarsam videosunu koyucam :) Kuşlarım hakkında yorumlarınızı alabilir miyim ?

Son düzenleme:
Maşallah kuşlarınız çok güzel. Özellikle dişinin rengi çok güzel gökkuşağı gibi her renk var. İnşallah en kısa zamanda mutlu haberler alırsınız.

Maşallah Dişi çok güzelmiş hayırlı üretimler olur inşallah

allahın yarattıgı hiç birşey kötü deqildir ama dişi çok tatlı :)

Maşallah, keyifle besleyin.
Dişinin rengi güzelmiş.

Yuksek yerde durmuyorlar mi? Kafes bana alcak gibi geldi.

Maşallah diyelim çifte,birde salıncağı kaldırın derim

Son düzenleme:
Maşaallah çok güzeller inşaallah zamanla alırsınız erkek çok kızgındır zorla biniyordur dişi ondan bağırıyordur sanırım dişinin biraz daha vakti var. BU arada [MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] dişi garip e benzemiyor mu ama garip biraz daha değişik :) Bu ara da ben de Sultanbeylinde çalışıyorum :)

Son düzenleme:
Yuksek yerde durmuyorlar mi? Kafes bana alcak gibi geldi.

Yok hocam sehpanın üstünde kafes alçak yumurtlamasına engel olur mu acaba ?

Maşallah diyelim çifte,birde salıncağı kaldırın derim

Salıncağın aynası yok baya alıştılar ona oynuyorlar bazen içinden geçip oynuyorlar yine de zararı olur mu ?

Maşaallah çok güzeller inşaallah zamanla alırsınız erkek çok kızgındır zorla biniyordur dişi ondan bağırıyordur sanırım dişinin biraz daha vakti var. BU arada [MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] dişi garip e benzemiyor mu ama garip biraz daha değişik :) Bu ara da ben de Sultanbeylinde çalışıyorum :)

Allah razı olsun hocam evet bana da öyle geldi erkek resmen dişinin üstüne basıyor :D kavga etmiyorlardır inşallah bazen kafasını gagalıyor bazen dişi çok bağırıyor bazende birbirinin gagasını ısırıyorlar dişi acayip sesler çıkarıyor :D

1 arkadaşın imzasında da sultanbeyli yazıyordu forumda sultanbeyliden baya bir kişi gördüm sultanbeylinin neresinde çalışıyorsunuz :)

Son düzenleme:

Yusuf usta yiğidin Hakk'ını ye ama öldürme garip başka güzel:) ama bu çifte ayrı güzel maşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:51 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

Salıncağın aynası yok baya alıştılar ona oynuyorlar bazen içinden geçip oynuyorlar yine de zararı olur mu ?

Allah razı olsun hocam evet bana da öyle geldi erkek resmen dişinin üstüne basıyor :D kavga etmiyorlardır inşallah bazen kafasını gagalıyor bazen dişi çok bağırıyor bazende birbirinin gagasını ısırıyorlar dişi acayip sesler çıkarıyor :D

1 arkadaşın imzasında da sultanbeyli yazıyordu forumda sultanbeyliden baya bir kişi gördüm sultanbeylinin neresinde çalışıyorsunuz :)

Ayna yoksa sorun yok o zaman

Insan boyunu asan duvara assaniz yuzde elli hareketlenme olur.

güzel gelişmeler var arkadaşlar :) dişi kuş maviş yuvalığa girip çıkmaya başladı :) Yalnız yuvalıgın yuvarlak kısmını kemiriyor ufak parçaları sıkıntı olur mu ? tahta olan yuvalık ?

Son düzenleme:
Geri