Karadeniz Pet

Çift kuşlarımı ayırdım ve dişiye yeni eş verdim

Keptony

Yeni Üye
Merhabalar çiftimi ayırdım ve dişiye yeni eş aldım erkeği ayırdım sevindi galiba dayak yiyordu çünkü bulunduğu tünekte zıplar gibi aşağı yukarı inip kalkıyor.Ötmeye başlıyor bildiğin şarkı söylüyor yukarıdaki yeni çift alışmaya çalışıyor.Erkek üzgün mü sizce ? Bana göre baya sevindi gibi ama sorun olur mu dişi takmıyor bile :D ??

Teşekkürler.Eski erkek kuşum üzülür mü tek ? Mutlu gibi gözüküyor ama ? Şarkı falan söylüyor konuşmak istiyor dişiyle üzülür mü tek ?

EDİT:Eskiden dişi yemek bile yemesine kızardı erkeğin döverdi o da korkudan duvara atlardı sıkıtrı olmaz dimi erkek tekse >?

Son düzenleme:
Teşekkürler.Eski erkek kuşum üzülür mü tek ? Mutlu gibi gözüküyor ama ? Şarkı falan söylüyor konuşmak istiyor dişiyle üzülür mü tek ?

EDİT:Eskiden dişi yemek bile yemesine kızardı erkeğin döverdi o da korkudan duvara atlardı sıkıtrı olmaz dimi erkek tekse >?

Bu durumda genelde Dişi kuş değiştirilir,erkekler genelde çok problem yaratmaz,eğer kuş sayısı fazla ise Çapraz yapıp dişileri değiştiredebilirsiniz.
O Erkeğin yanına başka bir Dişi ALIN yalnız kalmasın eğer imkan varsa salma da bulunan kuş içine bırakın kendisi anlaştığı kuşu seçsin erkek kuş kaç Yaşında

Bu durumda genelde Dişi kuş değiştirilir,erkekler genelde çok problem yaratmaz,eğer kuş sayısı fazla ise Çapraz yapıp dişileri değiştiredebilirsiniz.
O Erkeğin yanına başka bir Dişi ALIN yalnız kalmasın eğer imkan varsa salma da bulunan kuş içine bırakın kendisi anlaştığı kuşu seçsin erkek kuş kaç Yaşında

3 muhabbet ve 2 papağanım var.Seçemez çünkü sadece 1 eş var ve o geriye kalan 1 erkek kuş tek.Şu an alamam maalesef eş ama onu uçurtma saatlerinde hepsini birden uçurttuğum için papağan , ve muhabbet arkadaşlarını görür konuşur onlar la eşi olmasada bu yöntem olmaz mı ? Erkeğin yaşı 4-4.5

Eş diye atadığınız kuşları bence salmayınız,Erkeğin yaşı varmış yani anlaşacabileceği bir Dişi olsa iyi olur,konuşma işine gelince 4,5 yaşındaki bir kuş Konuşmak için çok Gecikmiş bence

Eş diye atadığınız kuşları bence salmayınız,Erkeğin yaşı varmış yani anlaşacabileceği bir Dişi olsa iyi olur,konuşma işine gelince 4,5 yaşındaki bir kuş Konuşmak için çok Gecikmiş bence

Teşekkürler cevaplar için.Konuşma konusunu yanlış anladınız eski eşiyle konuşmaya çalışıyor erkek benimle değil kelime falan tekrarlamıyor eski eşine ötüyor onu diyorum eş olayına gelecek olursak 3 ay sonra falan alırım.Muhabbet kuşları 12-13 yıl yaşarlar mı bir tanıdığın ki 16 yıl yaşamış normal mi ?

Teşekkürler cevaplar için.Konuşma konusunu yanlış anladınız eski eşiyle konuşmaya çalışıyor erkek benimle değil kelime falan tekrarlamıyor eski eşine ötüyor onu diyorum eş olayına gelecek olursak 3 ay sonra falan alırım.Muhabbet kuşları 12-13 yıl yaşarlar mı bir tanıdığın ki 16 yıl yaşamış normal mi ?

Hımm pardon eskisi Arıyor o zaman:) evet uzun Ömürlü olan var tamamiyle Bakım ile alakalı bir durum 3 ay bakın durumuna kafes içinde zaten eş istediğini belli eder bu arada siz mama takviyesini uygulayın bir bakıma hazırlamış olursunuz.

Dikkatli ol strese girebilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

İyi olmuş. Ksl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Iyi olmuş yaaaaaaavv

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Bak kardeş dikkatli ol

Geri