petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çift kuşuma bugün yuvalık aldım 4 saattir 2 side bırakın yuvalığı kafese girmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve burakomurtak tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    10 aydır erkek benimle dişiyide 3-4 ay önce aldım bugünde bi yuvalık ve banyoluk aldım suluklarında yıkanmaya çalışıyorlardı... neyse 4 saat oldu taktığım gibi kafesi açtım günde 6 saat kadar açık durur kafes genelde sıkmam kuşları ama onlar girip çıkarlardı özellikle dişi kafeste kalırdı genelde yarım saat anca dışarda gezerdi. korktularmı noldu anlamadım kafese girmiyorlar ikiside kafesin üstünde duruyor bi kere yemlemek için girdiler 5 dk durup çıktılar o arada müsait değildim kapayamadım, dışarda dursunlar sorun değilde neden girmezki

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Dışarısının tadını aldılar, girmek istemiyorlar.. :)
    Yavru almak istiyorsan salmamalısın.

#2 Levent ACAR, 14 Eylül 2014
    Son düzenleme: 14 Eylül 2014
  3. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    her gün çıktıkları yer yani aslında :)
    erkek kafesin üstünde dişinin sırtına koymaya çalışıyor pençesini neyse biraz salmıyım bakalım nolucak :) biraz önce girdiler ikiside kapattım kapılarını.

Bir sorum daha var banyoluğun içinde sürekli su kalmalımı yoksa haftada bir iki defa mı 1 gün durucak şekilde koymalıyım kafese ?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Haftada bir yeterlidir.
    Zaten banyoluğu koyduğun gibi yıkanırlar (Genelde).
    Sonra çıkartırsın, durmasının bi anlamı yok.

5. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Slm hocam sitede kuslardan en iyi siz anliyormussunuz size birkac soru sormak istiyorum
    Kusumun cinsiyeti ve yasi
    Tuylerinin neden bu sekilde oldugu
    Elime gelme geliyor ama biraktigimda birdaha gelmemek icin kaciyor
    Otmuyor nerde birakirsam orda kaliyor
    Bunlar yeni oldugun icin mi ayin 13.de aldim kusumu simdiden tesekkurler[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sayfayı Paylaş