Karadeniz Pet

Çift mubişlerim ( gecen hafta yumurta var dendi )

• Konbuyu başlatan mervekcrgl
  • Başlangıç tarihi
M

mervekcrgl

Guest
Gecen hafta resimlerini koymustum yumurta var denmişti banada öyle geldi ama yokmuş meğer çiftleşmiyorlar bile 3-4 aydır bu durum böyle malesef diişi gagalamaktan bi türlü vazgecmedi nijer mama vs her türlü imkanı saglıyorum rahatsız etmem hiç dişi daha 1 yaşında bile değil erkek 1.5 yaşında dişi iri falanda değil napmalıyım bu saaten sonra?

[YOUTUBE]IMG 1139 - YouTube[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:40 -->-> Daha önceki mesaj 10:39 --

IMG 1139 - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:41 -->-> Daha önceki mesaj 10:40 --

video buradaaaaaIMG 1139 - YouTube

3. eşi bu ya kendi seçiyo anlaşıyo sorun yok ama bi noktadan sonra gagalıyo olmuyo yani

bu kuşlardan çift olmaz mı yaa video ekledim bakabiirsiniz durum vahim mi

Anladığım kadarı ile erkek hazır ama dişi kendine uygun görmüyor veya dişi yumurtlamak için hazır değil dişi kuşunuzu bir süreliğine mesela 15 gün kadar ayrı kafeste tutun ve tekrar bir kafese koyun ilk etapta yuvalık takmayın kuşlar kafesi 1 ay boyunca yuvalıksız tanısınlar

Anladığım kadarı ile erkek hazır ama dişi kendine uygun görmüyor veya dişi yumurtlamak için hazır değil dişi kuşunuzu bir süreliğine mesela 15 gün kadar ayrı kafeste tutun ve tekrar bir kafese koyun ilk etapta yuvalık takmayın kuşlar kafesi 1 ay boyunca yuvalıksız tanısınlar

bi ara denemiştim ama tekrar deneyeyim inş bu kez olur tesekkurler

Geri