Karadeniz Pet

Çift Muhabbet ile Nekton E ve S

Evrim BAŞARIR

Meraklı Üye
01-) IRKI: Erkek Parçalı Dişi Lutino + Nekton E ve S Vitamin

02-) CİNSİYETİ : Dişi - Erkek

03-) YAŞI: 2016

04-) SAĞLIK DURUMU: Çok iyi

05-) BİLEZİK NO: Yok

06-) FİYATI: 150

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ: Satılana kadar

08 ) SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR: İstanbul Fatih

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: Elden Teslim

10-) İRTİBAT TELEFONU: 0553 245 44 41

11-) MAİL ADRESİ:

12-) TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ: Her zaman

Son düzenleme:
Merhaba

Daha önce yavrusu alınmış Erkek Parçalı Mutasyon Dişi Lutino çiftimi arkadan gelen genç çiftlere yer açmak için sahiplendiriyorum ve yanında 1 yada 2 ölçek kullanılmış Nekton E ve S vitaminleride hediye. Çiftimi forum yetkililerinden Kahraman Köroğlundan sahiplenmiştim. Bakıcı ve sağlıklı kuşlardır alan kesinlikle memnun kalacaktır

2.jpg
1.jpg

Ekli dosyalar

• 13.jpg
    13.jpg
    36.7 KB · Görüntüleme: 30
Gerçekten iyi bakmışsınız. Asıl ben teşekkür ederim. Hayvanlarınıza bu denli ilgi ve alaka ile baktığınız için bence fiyatı uygundur. Zaten Nekton ilaçları bu aralar çok pahalı siz ucuza bile satıyorsunuz.

Gerçekten iyi bakmışsınız. Asıl ben teşekkür ederim. Hayvanlarınıza bu denli ilgi ve alaka ile baktığınız için bence fiyatı uygundur. Zaten Nekton ilaçları bu aralar çok pahalı siz ucuza bile satıyorsunuz.

Teşekkür ederim elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum. Fiyatıda bayram üstü ve yeni sezon öncesi uygun tuttum ihtiyacı olanın işi görülsün diye

Güncel ayrica sadece cift istenirse fiyat 100 tl

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S.a Bana sadece dişi ve nekton ürünlerini kaç TL yaparsın. Elimde sağlam bir erkeğim var ve dişiside lutino sarı renkli senin kuşundan ancak seninkisinden daha önce yavru alındıysa düşünüyorum. Son fiyat verirsen sevinirim. (((( Ayrıca sadece nekton ürünlerini kaç tl ye verirsin? ))

S.a Bana sadece dişi ve nekton ürünlerini kaç TL yaparsın. Elimde sağlam bir erkeğim var ve dişiside lutino sarı renkli senin kuşundan ancak seninkisinden daha önce yavru alındıysa düşünüyorum. Son fiyat verirsen sevinirim. (((( Ayrıca sadece nekton ürünlerini kaç tl ye verirsin? ))
Nekton ile disiyi 100 tl veririm

Tarafımca Nekton Ürünleri ve Dişi Sahiplenilmiştir.

Disi ve nektonlar baris beye sahiplendirilmistir sadece erkek icin satis devam ediyor

Erkek için ilan günceldir
e4821ef444f2abd45d5fdc2e22c1bfee.jpg
4e6ac76294e8aa8380083155d41ae6ac.jpg

Dişi ve nektonlarda tekrardan satistadir

Sadece nektonların fiyatı nedir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar erkek kuşum evden kaçması nedeniyle talip olduğum Nekton ürünlerine ve Dişi kuştan mecburiyetten vazgeçmiş bulunmaktayım. Konu hakkında @Evrim BAŞARIR arkadaşımında bilgisi dahilindedir. Alıcılara şimdiden hayırlı olsun diyorum. Bu fırsatı kaçırmamanızı tekrar hatırlatmak isterim ;)

Arkadaşlar erkek kuşum evden kaçması nedeniyle talip olduğum Nekton ürünlerine ve Dişi kuştan mecburiyetten vazgeçmiş bulunmaktayım. Konu hakkında @Evrim BAŞARIR arkadaşımında bilgisi dahilindedir. Alıcılara şimdiden hayırlı olsun diyorum. Bu fırsatı kaçırmamanızı tekrar hatırlatmak isterim ;)
Tesekkur ederim

Ilan günceldir

Ilan gunceldir

Cift yumurtladigi.icin kulucka doneminden sonra sahiplendirilecektir

Geri