Karadeniz Pet

Ankara Çift muhabbet kuşları

Fbk

Yeni Üye
Merhaba iki çift muhabbet kuşumu satıyorum. Kuşlarımda bit var sadece bazı geceler üzerlerinde görüyorum. Sanırım aldığımda bitlilermiş :( ben 4 farklı ilaç denedim ama uygulamada hata yaptım sanırım ki gitmediler. İlaçlarda beraberinde veririm. Bu şekilde kafesli yada kafessiz almak isteyen varsa kuşlarımı anlayan birinin elinde sağlıklarına kavuşmaları için satacağım.

LetgoImg1470757222205.jpg

Fiyat nedir sablona göre paylassaydiniz ya bence çok güzel çift vilmectin denedinmi denemediysen dene gider bitler sanırım bit olunca evde sıkıntı oldu ben de üzüldüm şimdi :(

Fiyat nedir sablona göre paylassaydiniz ya bence çok güzel çift vilmectin denedinmi denemediysen dene gider bitler sanırım bit olunca evde sıkıntı oldu ben de üzüldüm şimdi :(

Sırayla Avisprey, İnsektosec, biyodust vilmectin kullandım ama herbirini 3 haftada bir uyguladım o yüzden mi etkili olmadı acaba bilmiyorum :( fiyatı yazmıştım aslında, ben 150ye aldım bitli oldukları için 100 e satacağım. Özellikle farklı renklerde çiftler aldım ki yavrular rengarenk olsun istemiştim. Aldığımda mavi dişinin altında yumurtası vardı ortam değişikliğinden terketti tekrarda yapmadı

Kafeslerin hiçbir yerinde bit görünmüyor. Kuşu elime alıp üflesem kanadını açsam da bit göremiyorum sadece bazı geceler ışığı açıp yanlarına gittiğimde tüylerinde siyah nokta gibi şeyler hareket ediyor tüylerin arasına yürüyüp gidiyor. Bitten kurtulamadığımı da kuşların tüylerini daha çokta renkli tüylerinin altındaki beyaz pamuk tüylerini normalden fazla döktükleri için anlıyorum. Yoksa gözle görünür bite çok nadir denk geliyorum.

Evet bitten dolayı tüy dökümü evde sıkıntı oldu. Kuşların başka hiçbir sıkıntısı yok gayet saglıklı sesleri de baya çıkıyor :)

en azından dürüst satıcı sorunu söylemişsin tebrikler. yalnız ilanı şablona uygun olarak düzenlersek daha sağlıklı olur. hayırlı sahiplendirmeler

en azından dürüst satıcı sorunu söylemişsin tebrikler. yalnız ilanı şablona uygun olarak düzenlersek daha sağlıklı olur. hayırlı sahiplendirmeler

İlanı yazarken tüm kutuları doldurdum zaten. Nasıl yapıcam başka? Bitli diyr demesem sahiplenen kimse anlamazdı ama vicdanım rahat olmazdı.

Kafesleri sıcak su ile dezenfekte et yemlik suluk herseyi iyice bi yıka kuşların ensesine vilmectin damlat ve onu uygula güzel çiftler satarak yazık edersin derim

Demekki tam olmamış yerinizde olsam bu kadar çabuk vazgecmezdim ha başka konu varsa o ayrı

Kuşları da avcuma alıp musluğun altında yıkamalı mıyım? Vilmectini haftada 1 mi kullanmalıyım?
kesinlikle avuca alınıp yıkanmaz kuşlarımız hasta edersin sprey kullan