petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ankara Çift muhabbet kuşları

Konusu 'İlanlar devamı' forumundadır ve Fbk tarafından 20 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba iki çift muhabbet kuşumu satıyorum. Kuşlarımda bit var sadece bazı geceler üzerlerinde görüyorum. Sanırım aldığımda bitlilermiş :( ben 4 farklı ilaç denedim ama uygulamada hata yaptım sanırım ki gitmediler. İlaçlarda beraberinde veririm. Bu şekilde kafesli yada kafessiz almak isteyen varsa kuşlarımı anlayan birinin elinde sağlıklarına kavuşmaları için satacağım.

2. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0
  3. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0
    20160731_121020~2.jpg Diğer çift

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Fiyat nedir sablona göre paylassaydiniz ya bence çok güzel çift vilmectin denedinmi denemediysen dene gider bitler sanırım bit olunca evde sıkıntı oldu ben de üzüldüm şimdi :(

5. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0

Sırayla Avisprey, İnsektosec, biyodust vilmectin kullandım ama herbirini 3 haftada bir uyguladım o yüzden mi etkili olmadı acaba bilmiyorum :( fiyatı yazmıştım aslında, ben 150ye aldım bitli oldukları için 100 e satacağım. Özellikle farklı renklerde çiftler aldım ki yavrular rengarenk olsun istemiştim. Aldığımda mavi dişinin altında yumurtası vardı ortam değişikliğinden terketti tekrarda yapmadı

6. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0
    Kafeslerin hiçbir yerinde bit görünmüyor. Kuşu elime alıp üflesem kanadını açsam da bit göremiyorum sadece bazı geceler ışığı açıp yanlarına gittiğimde tüylerinde siyah nokta gibi şeyler hareket ediyor tüylerin arasına yürüyüp gidiyor. Bitten kurtulamadığımı da kuşların tüylerini daha çokta renkli tüylerinin altındaki beyaz pamuk tüylerini normalden fazla döktükleri için anlıyorum. Yoksa gözle görünür bite çok nadir denk geliyorum.

7. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0

Evet bitten dolayı tüy dökümü evde sıkıntı oldu. Kuşların başka hiçbir sıkıntısı yok gayet saglıklı sesleri de baya çıkıyor :)

8. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    en azından dürüst satıcı sorunu söylemişsin tebrikler. yalnız ilanı şablona uygun olarak düzenlersek daha sağlıklı olur. hayırlı sahiplendirmeler

9. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0
    İlanı yazarken tüm kutuları doldurdum zaten. Nasıl yapıcam başka? Bitli diyr demesem sahiplenen kimse anlamazdı ama vicdanım rahat olmazdı.

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kafesleri sıcak su ile dezenfekte et yemlik suluk herseyi iyice bi yıka kuşların ensesine vilmectin damlat ve onu uygula güzel çiftler satarak yazık edersin derim

11. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0
    Dediklerinizi yapmıştım

12. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Demekki tam olmamış yerinizde olsam bu kadar çabuk vazgecmezdim ha başka konu varsa o ayrı

13. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşları da avcuma alıp musluğun altında yıkamalı mıyım? Vilmectini haftada 1 mi kullanmalıyım?

14. Fbk

Fbk New Member

Beğenileri:
    0
    Çabuk değil ki 13 kasımda aldım ocakta fark ettim bitleri. İlaçları denedim. Aldığım petshop a götürdüm bişey yok olsa görürüm tüylerin arasında dedi inanmadı.

15. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    kesinlikle avuca alınıp yıkanmaz kuşlarımız hasta edersin sprey kullan

Sayfayı Paylaş