petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift muhabbet kuşlarının konuşması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin Yatkın tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Yatkın

Arkadaşlar tek bir muhabbet kuşu 1-2 aylık (bu sayı 3 yada 4 aya kadar belki çıkabilir) kuşu kendime alıştırsam 1 2 ay sonra onu kuşçuya götürüp eş seçsem kuşumla sizce bana olan ilgisi azalıp konuşması kesilirmi ?

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşun sana ilgisi azalır, öğrendiklerini unutabilir, fakat bunun olmasını istemiyorsan çok yoğun ilgi göstermen gerekli, çünkü kuşların iç güdüsü birbirini kışkırtmaya yöneliktir... Dediğim gibi bunun olmasını istemiyorsan çok yoğun ilgi göstermen gerekli...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 2 Şubat 2015
    Son düzenleme: 2 Şubat 2015
  3. Hüseyin Yatkın

Ama sadece erkeğe ilgi göstersem dişiyle problem yaşarım 2 sini birden nasıl yapabilirim

4. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Erkeğe nasıl ilgi gösteriyorsan onada aynı ilgiyi göster sorun yaşamazsın, fakat çalışmalarını yaparken kafes yanında olmasın üstüne bi havlu ört... :) Birbirlerini ayartmasınlar

5. Hüseyin Yatkın

Teşekkür ederim cevabın için kuş için önerdiğin bir şeyler varsa kısaca onları yazarsan sevinirim yem markası vb vb

6. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Tabiki

Yem markaları:

Versele Laga
    Quik
    Vitakraft alabilirsin

Kum:

Ben Vitakraft kullanıyorum

Avisol multivitamin kullanıyorum ben

kalamar kemiği(gaga taşını) eksik etme kafesten... :)

#6 Emrehan DİLEKÇİ, 2 Şubat 2015
    Son düzenleme: 2 Şubat 2015
  7. Hüseyin Yatkın

Çok teşekkür ederim :) yakında kendime kafes yapmak istiyorum çitayla ama okul olduğu için problem oluyor ancak yaza belki ilk baharda yapabilirim aklımda çok yeni fikirler var :)

8. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Tabiki bu güzel olacaktır, bide kendiniz yaptıysanız be nedenle bende yazın kuşlarıma salma kafes yapacağım, malum bendede okul var... :)

9. Hüseyin Yatkın

Hayırlısıyla :)

10. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Doğru hayırlısı... :)

Sayfayı Paylaş