Karadeniz Pet

Çift Muhabbet Kuşu Hakkında

Burak ÖZATİK

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba bende bir çift muhabbet kuşu var erkek bana alışkın elime falan geliyo ama dişi biraz ürkek elime falan geliyo ama hemen atlıyo ve kendini sevidiyor ben bunları nasıl eğitebilirim yani bana nasıl alışkın olurlar [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] adlı kullanıcıya mesaj attım ama görmedi sanırım yardımcı olursanız sevinirim:)

Mesajlara cevap veriyorum ama atlamış olabilirim. Cift kuslarını egitmek cok zordur ele alıskın kusları es yapınca ınsandan baglarını koparırlar

Arkadaşlar merhaba bende bir çift muhabbet kuşu var erkek bana alışkın elime falan geliyo ama dişi biraz ürkek elime falan geliyo ama hemen atlıyo ve kendini sevidiyor ben bunları nasıl eğitebilirim yani bana nasıl alışkın olurlar @g0rky06 adlı kullanıcıya mesaj attım ama görmedi sanırım yardımcı olursanız sevinirim:)

yemını geceden al 1 gun ac kalsın. avcuna yem koy yavas yavas korkutmadan yedır. alısır ama acele etmeyın.ama genellıkle cıft kuslar sahıplerınden uzaklasıyor :)

yemını geceden al 1 gun ac kalsın. avcuna yem koy yavas yavas korkutmadan yedır. alısır ama acele etmeyın.ama genellıkle cıft kuslar sahıplerınden uzaklasıyor :)

Elimden yem yiyolar sıkıtı yok o konuda:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:17 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

Mesajlara cevap veriyorum ama atlamış olabilirim. Cift kuslarını egitmek cok zordur ele alıskın kusları es yapınca ınsandan baglarını koparırlar

yani artık erkek te elime gelmicek öyle mi?

Elimden yem yiyolar sıkıtı yok o konuda:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:17 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

yani artık erkek te elime gelmicek öyle mi?

yiyolarsa sıkıntı yok :) koynuna gırcek halı yok kusun :D

Geri