petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift muhabbet kuşu yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mesut usenmez tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. mesut usenmez
    Gizli

arkadaşlar aranıza yeni katıldım hatam varsa konu hakkında kurura bakmayın gelelim sorunuma ben 3 aylıkken 2 çift muhabbet kuşu almıştım yavru iken şimdi 1 yaşındalar sanki çifmiş gibiler kavga falan yapmıyolar yuvalık taktım 2 side yuvaya giriyolar ama ekkek biraz daha fazla birde yem su degişimlerinde yuvaya saklanıyorlar benden korkup acaba çiftmiler yoksa kardeş gibimi hissediyolar küçüklükten aldıgım için cevaplar için şimdiden teşekkürler

2. Ahmet Atdag
    Gizli

Resimlerini koyarsan daha sağlıklı yorumlar alabilirsin diye dusunuyorum. Çift olup olmadıklarını anlaman icin de eğer cok fazla kavga etmiyorlarsa ve yem kusma da varsa çift olmuşlardır diye biliyorum. Yani kardes olarak görme diye bir durum olamaz bence yeri geliyor kardeşler birbiriyle ciftlesiyor ama eğer aralarında cok yas farkı varsa sorun yaratabilir.

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    dişi ve erkek olduklarından emınmısın. resımlerini koyarsan ustalar yardımcı olabılır .kardeş lerde bırbırlerıyle eşlesebılıyor (forumda bununla ılgılı bır konu daha yenı konuşuldu)

4. mesut usenmez
    Gizli

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah kuşlar güzel kızışmışlar ballı kraker verme zararlı birde yuvalıktan yüksek bir dal olmasın ahşap dal kullan

6. mesut usenmez
    Gizli

saol arkadaşım yüksek derken üsteki tünegi sökmelimiyim fazla bir şey bilmiyorum bu konularda yardımcı olanlar allah razı olsun yavru almak istiyorum ...

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    üst tünegi sök ahşap tünek tak

Sayfayı Paylaş