Karadeniz Pet

Çift Muhabbet Kuşu!

• Konbuyu başlatan xkrialx
  • Başlangıç tarihi
X

xkrialx

Guest
Merhaba, iyi günler
Çift Muhabbet Kuşu Alıcam (Bugün) Yakınım'da Kuşcu Dükkanı var. Bu Konuda Acemiyim Kuşum Ne Zaman Bebiş Doğurur Veya Beklemem mi Gerekiyor. Çift alıcam'da Bilgilendirirseniz sevinirim :)

Her ne kadar çift olsalarda kışımıs olmalarına ve yeni ortama alışmalarına bağlı bir süre beklemek gerekebiliyor ben de 2 hafta önce bir çift aldım ama halen bir icraad olmadı

kuşçuda hazır çift varsa ondan al yaşın en fazla 1 yaşında olsun muhabbet kuşları 1 yaşında yumurtlamaya hazır olur erkek baskın olursa gerisi gelir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:49 --

yada daha önceden yumurtlayan bir kuş al ama yaşı çok büyük olmasın

1 yasinda hazir takim alin. Ortama alisip ve ciftlesmesi 3 ayi bulabilir.

petshopdan alacagınız kuşun eş tutup ciftleşmesini beklerseniz baya uzun sürer.. öyle hemen yavru almayı beklemeyin..En az 3-4 ay beklersiniz. Cevrenizden üretici arastırın derim. Hangi şehirdesiniz?

İSTANBUL/Esenyurt
Hala Alamadım Kafama Takılan Sorular Alışması için beklerim. ama bebiş doğururlar değilmi :( İleride felan Sorunu cıkmasın. kavga v.b :(

İSTANBUL/Esenyurt
Hala Alamadım Kafama Takılan Sorular Alışması için beklerim. ama bebiş doğururlar değilmi :( İleride felan Sorunu cıkmasın. kavga v.b :(

Bende garantili çift var, 1-2 hafta sonra o tarafa geçme durumum var ama bütçen elverir mi, ne kadara kadar çıkabilirsin onu bilmiyorum. sürekli 6 yumurta yapan bir çiftim var elimde onu verebilirim.

alacağın kuşları izle birbirlerine yem yediriyosalar eş olmuşlardır. kuşlardan birinin hasta olmadığına dikkat et en çok görülen hastalık ishal dışkısının çıktığı yer temizse al hiç dışkı olmamalı sonra başın ağrımasın kuşlara gelince aldığın kuşların almadan önce ne durumda olmduğunu bilmediğin için ben 1 ay yavruluk takma derim. ALLAH yardımcın olsun :)

Geri