petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çift Muhabbet Kuşu!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve xkrialx tarafından 12 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. xkrialx

xkrialx Guest

Merhaba, iyi günler
    Çift Muhabbet Kuşu Alıcam (Bugün) Yakınım'da Kuşcu Dükkanı var. Bu Konuda Acemiyim Kuşum Ne Zaman Bebiş Doğurur Veya Beklemem mi Gerekiyor. Çift alıcam'da Bilgilendirirseniz sevinirim :)

2. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Her ne kadar çift olsalarda kışımıs olmalarına ve yeni ortama alışmalarına bağlı bir süre beklemek gerekebiliyor ben de 2 hafta önce bir çift aldım ama halen bir icraad olmadı

3. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    kuşçuda hazır çift varsa ondan al yaşın en fazla 1 yaşında olsun muhabbet kuşları 1 yaşında yumurtlamaya hazır olur erkek baskın olursa gerisi gelir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:49 --

yada daha önceden yumurtlayan bir kuş al ama yaşı çok büyük olmasın

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    1 yasinda hazir takim alin. Ortama alisip ve ciftlesmesi 3 ayi bulabilir.

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    petshopdan alacagınız kuşun eş tutup ciftleşmesini beklerseniz baya uzun sürer.. öyle hemen yavru almayı beklemeyin..En az 3-4 ay beklersiniz. Cevrenizden üretici arastırın derim. Hangi şehirdesiniz?

6. xkrialx

xkrialx Guest

İSTANBUL/Esenyurt
    Hala Alamadım Kafama Takılan Sorular Alışması için beklerim. ama bebiş doğururlar değilmi :( İleride felan Sorunu cıkmasın. kavga v.b :(

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bende garantili çift var, 1-2 hafta sonra o tarafa geçme durumum var ama bütçen elverir mi, ne kadara kadar çıkabilirsin onu bilmiyorum. sürekli 6 yumurta yapan bir çiftim var elimde onu verebilirim.

8. umut solmaz

alacağın kuşları izle birbirlerine yem yediriyosalar eş olmuşlardır. kuşlardan birinin hasta olmadığına dikkat et en çok görülen hastalık ishal dışkısının çıktığı yer temizse al hiç dışkı olmamalı sonra başın ağrımasın kuşlara gelince aldığın kuşların almadan önce ne durumda olmduğunu bilmediğin için ben 1 ay yavruluk takma derim. ALLAH yardımcın olsun :)

Sayfayı Paylaş