Karadeniz Pet

çift muhabbet kuşu

• Konbuyu başlatan qkhanx26
  • Başlangıç tarihi
Q

qkhanx26

Guest
Kuşdudan alırken bi dişi bir erkek almiştim kuşların içinden kuşları ayrı kafesin içine çikarak erkek kuşum dişi kusun ustune cikmaya başladi cikardi Arkadaşlar kuşlarımın birbirine yem vermesi ve kaşımaları dışında eş olduklarına dair şahit olduğum durum yok dişi erkek kusum 2 side yuvalıga girip cıkıyorlar birde erkek kuşum yuvalıgı kenarlarını kemiriyor kıcırt kıcırt ses geliyor 2 side aynı anda girip aynı anda cikiyor yuvalıktan yorumlarını bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

yorumlarını bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

yardım pls

kuşları alalı kaç gün oldu ?

kuşları alalı 2 ay oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:04 --

yorumlarını bekliyorum

eğer dişiniz yuvaya ilgi gösteriyor ve kemirme eğiliminde artış var ise,
yumurta geliyor demektedir,kalamar kemiği almanızı öneririm,kalsiyuma ihtiyacları var.

muhabbet kuşlarında yavru almak basit iş değil hint bülbülleri gibi değiller yani hint bülbüllerinde 1 ayda yavruyu alırsın ama muhabbette ben 5 aydır bekliyorum bu değiştirdiğim 3. dişi kuş :) ama en sonunda olucak gibi :)

kalamar kemigi var zaten kafesde+ kuş kumu + gaga taşi kafesimde mevcut dişi erkek aynı anda yuvalıga girip cikiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
zamana ihtiyaçları var sabredin biraz daha

dişi kuşumun ceresi kahverengi olsn diye ve nijer ve havuç verdim ama yemıyorlar Nijer tojumu keten tohumu yulaf hepsinden bir çay kaşigi kadar bunlardan verince yiyorlar

Geri