petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qkhanx26 tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. qkhanx26

qkhanx26 Guest

Kuşdudan alırken bi dişi bir erkek almiştim kuşların içinden kuşları ayrı kafesin içine çikarak erkek kuşum dişi kusun ustune cikmaya başladi cikardi Arkadaşlar kuşlarımın birbirine yem vermesi ve kaşımaları dışında eş olduklarına dair şahit olduğum durum yok dişi erkek kusum 2 side yuvalıga girip cıkıyorlar birde erkek kuşum yuvalıgı kenarlarını kemiriyor kıcırt kıcırt ses geliyor 2 side aynı anda girip aynı anda cikiyor yuvalıktan yorumlarını bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

yorumlarını bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

yardım pls

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kuşları alalı kaç gün oldu ?

3. qkhanx26

qkhanx26 Guest

kuşları alalı 2 ay oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:04 --

yorumlarını bekliyorum

4. muhabbetciyiz

eğer dişiniz yuvaya ilgi gösteriyor ve kemirme eğiliminde artış var ise,
    yumurta geliyor demektedir,kalamar kemiği almanızı öneririm,kalsiyuma ihtiyacları var.

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    muhabbet kuşlarında yavru almak basit iş değil hint bülbülleri gibi değiller yani hint bülbüllerinde 1 ayda yavruyu alırsın ama muhabbette ben 5 aydır bekliyorum bu değiştirdiğim 3. dişi kuş :) ama en sonunda olucak gibi :)

6. qkhanx26

qkhanx26 Guest

kalamar kemigi var zaten kafesde+ kuş kumu + gaga taşi kafesimde mevcut dişi erkek aynı anda yuvalıga girip cikiyor

#6 qkhanx26, 2 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2014
  7. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    zamana ihtiyaçları var sabredin biraz daha

8. qkhanx26

qkhanx26 Guest

dişi kuşumun ceresi kahverengi olsn diye ve nijer ve havuç verdim ama yemıyorlar Nijer tojumu keten tohumu yulaf hepsinden bir çay kaşigi kadar bunlardan verince yiyorlar

Sayfayı Paylaş