petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift muhabbet kuşum çifleşirmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qkhanx26 tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. qkhanx26

qkhanx26 Guest

KUŞ ALIRKEN Bİ DİŞİ Bİ ERKEK ALDIM 2 SİDE YUVALIGA GİRİP CİKİYOR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM KUŞLARIM ÇİFLEŞİRMİ

2. mehmet fidann

çiftleşir tabi hocam nie çiftleşmesin :D

3. qkhanx26

qkhanx26 Guest

Yuvalıga 2 side girip cıkıyor çiftleştilermi ki bilmiyorum bende 20 gndür böyle girip 3 4 saniye sonra cıkıyorlar yuvalıktan

4. mehmet fidann

kardeşim dişin yanlış kızışmamış gibi nijer tohumu ve havuş rendele ver kızışma hızlansın ben 10 gündür nijer havuç veriyorum çok etkili oldu

5. Tunç ÇAĞATAY

Her kızışkın kuş çeresinden anlaşılmaz, yavru verecekse eş olmaları yeterlidir.

6. qkhanx26

qkhanx26 Guest

nijer tohumu kenevir yulav bir çay kaşigi kadar kariştirip ayrı yemlıkte veriyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:24 --

zaten kuş alırken bir dişi bir erkek olarak aynı gün aldım 2 sinide kuşçu kafese cikardi 2 sini direk erkek dişinin üstüne cikmaya basladı direk aldım ondan sonra zten

7. mehmet fidann

haklısınız hocam üstad sizsiniz ben kendi bilgilerime dayanarak söyledim :) benimde çiftim yuvalıga falan hiç girmiyorlardı hocam nijer ve havuc vermeye başladıktan sonra dişinin ceresi kahveye döndü bide folluga girmeye başladılar şu 1 2 gündür dişi sürekli follukta sanırım yumurtlucak

8. qkhanx26

qkhanx26 Guest

söle bisey yap Nijer tohumu inci taneli kenevir tohumu ve yulav hepsinden bir çay kaşigi kadar ayrı yemlıkte ver kardesim

9. mehmet fidann

yok kardeşim o şekilde yemiyor benimkiler yemin içine karıştırıyorum

10. qkhanx26

qkhanx26 Guest

dişi erkek 2 side yuvalıga giriyor işte 3 4 saniye sonra 2 side cikiyor bundan bisey anlamadım ben

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

yardım eden yokmu başka

11. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yaş ve kızışma önemli. En az 8 aylıklarsa iyiye işaret.

12. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    yuvaya giriyolarsa iyiye işaret zamanla yumurtlarlar sabredin :)

13. qkhanx26

qkhanx26 Guest

Dişi erkek kuşum yuvalıgın kenarlarını kemiriyor bunda bı skıntı olurmu ?

14. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    yuvalığın sağlamlığını kontrol ediyorlar :) ve her şey yolunda görünüyor kendi hallerine bırakıp sabırla bekleyin yumurtlayacaklardır :)

15. qkhanx26

qkhanx26 Guest

dişimin ceresi kahve dönmesi için nijer ve havuc ve havuç verdim yemiyorlar yardım pls Nijer tohumu keten tohumu ve yulaf bi çay kaşigi hepsinden verince yiyorlar

16. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    ben Nijer ve keten tohumunu yeme karıştırıyorum. Ayrıca vermek daha mı etkili olur?

Sayfayı Paylaş