Karadeniz Pet

çift muhabbet kuşumla beraber banyo yaptık

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
Dişi ve erkek muhabbet kuşumu şohbende yıkadım sıcak suyla cokda sıcak degildi yanmasın diye sonra saç kurutma makinesiyle ısıttık sonra doğalgaz sobasini yaktim sona kurlansınlar diye tüyleri düzelince yerine koydum sorun olurmu hasta olurlarmi çok kirlenmişlerdi temizlendiler sanki hoşlarınada gitti :) ama bilmiyorumda yorumlarınızı bekliyorum

Dişi ve erkek muhabbet kuşumu şohbende yıkadım sıcak suyla cokda sıcak degildi yanmasın diye sonra saç kurutma makinesiyle ısıttık sonra doğalgaz sobasini yaktim sona kurlansınlar diye tüyleri düzelince yerine koydum sorun olurmu hasta olurlarmi çok kirlenmişlerdi temizlendiler sanki hoşlarınada gitti :) ama bilmiyorumda yorumlarınızı bekliyorum

bence bırsey olmaz hocam bende yıkadım 3 gun once ancak fön makınesı ıle kurutmayı onermıyorlar bende havlu ıle kurutuyorum. fon makınesını hıc ıse karıstırmayın bencce

Saç kurutma makinesi kullanmanızı tavsiye etmem birde sıcak havalarda banyoluk koyarsanız onlar kendılerı yıkanıyor zaten.

peki neden tavsi etmiyorsunuz bi nedeni varsa öğrenebilirmiyim

cereyan etkisi yapıyor kuşlarda o yuzden zararlı hocam ben havlu ıle hafıfce kuruluyorum sonra kalorıferın yanına koyuyorum sızde oyle yapabılırsınız yanı zaten kusların tuylerı ıslanmaz hemen kurur

yaptım bilmiyordum sorun olurmu dier arkadaşlarında düşüncelerini ögrenmek istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

güncelllllll

Ben yıkamanızı da tavsiye etmem kapıya asılan banyoluklar var onlardan alın kendisi yıkanırsa daha iyi olur.

Geri