petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift muhabbet kuşumla beraber banyo yaptık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi ve erkek muhabbet kuşumu şohbende yıkadım sıcak suyla cokda sıcak degildi yanmasın diye sonra saç kurutma makinesiyle ısıttık sonra doğalgaz sobasini yaktim sona kurlansınlar diye tüyleri düzelince yerine koydum sorun olurmu hasta olurlarmi çok kirlenmişlerdi temizlendiler sanki hoşlarınada gitti :) ama bilmiyorumda yorumlarınızı bekliyorum

2. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    70
    bence bırsey olmaz hocam bende yıkadım 3 gun once ancak fön makınesı ıle kurutmayı onermıyorlar bende havlu ıle kurutuyorum. fon makınesını hıc ıse karıstırmayın bencce

3. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    neden önermiyorsunuz zararimi var

4. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Saç kurutma makinesi kullanmanızı tavsiye etmem birde sıcak havalarda banyoluk koyarsanız onlar kendılerı yıkanıyor zaten.

5. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    peki neden tavsi etmiyorsunuz bi nedeni varsa öğrenebilirmiyim

6. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    70
    cereyan etkisi yapıyor kuşlarda o yuzden zararlı hocam ben havlu ıle hafıfce kuruluyorum sonra kalorıferın yanına koyuyorum sızde oyle yapabılırsınız yanı zaten kusların tuylerı ıslanmaz hemen kurur

7. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    yaptım bilmiyordum sorun olurmu dier arkadaşlarında düşüncelerini ögrenmek istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

güncelllllll

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Ben yıkamanızı da tavsiye etmem kapıya asılan banyoluklar var onlardan alın kendisi yıkanırsa daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş