Karadeniz Pet

çift olarak yeni aldığım kuşlarımda bi terslik mi var

• Konbuyu başlatan Emre BOSTAN
  • Başlangıç tarihi
E

Emre BOSTAN

Guest
arkadaşlar formda yeniyim internette araştırma yaparken sizlerle karşılaştım ve bana yardımcı olabilecek tek adresin burası olduğuna karar verdim. ben 2 gün önce 2 muhabbet kuşu aldım. birisini arkadaşımdan erkek olduğuna çok iyi emin olarak aldım çünki bu kuşun yavruları oldu dişisi ölüp tek kalınca bana verdi ama aradan uzunca bi süre geçmişti. bende bu kuşa petshoptan bi tane dişi olduğu söylenen ve gagasının üzeride açık mavi beyaz tonlarında olan bi kuş aldım ama boy olarak erkekten azıcık büyük duruyor. sorun şimdi şu. erekek kuş çok hareketsiz dişi olduğu söylenen kuşta ona kur yapıyor kafasını yukarı aşağı sallıyor kusmaya çalışıyor erkek gibi azda olsa kafasını sallarken ötüyor. sizce bu kuş erkek olabilir mi pekte anlaşamıyorlar sanki kavga çıktı çıkacak gibi. dişi kuşların bu şekilde davranışları olurmu kuş sanırım gençte kafasındaki çizgiler sizlerden öğrendiğim kadarıyla onu gösteriyor. lütfen bana yardım. kuşlarım irbirlerine zarar vermeden bu konuyu aydınlatalım lütfen

sayın ecelmisin bay/bayan aramıza hoşgeldiniz.rumuz kısmını isim soy isim olarak düzenleme yapmanızı rica edyorum.sorularınıza gelince fotoğraf eklerseniz daha iyi yardımcı oluruz iyi forumlar,,

rumuz kısmı için link atabilirmisiniz ismim emre yani bay. şuan bulunduğum ortamda fotoğraf koyma imkanım yok ilerleyen günlarde onu da koyarım. şuan için verdiğim bilgiler doğrultusunda dişilerde böyle davranışlar olabilir mi ben sadece bunu öğrenmek istiyorum şimdiden tşkler.

dişi kuşlarda erkek kuşlara kur yapabilir.resim attığında net cvplar verebiliriz

furkan bey link için teşekkürederim gerekli değişim oradan yapabilirsnz emre bey

m5x3b.jpg

resimler yüklemeye devam ediyorum çok teşekkürler yardımlar için.

ballı krakerden diğeri görünmüyorki

ben yeni bi konu açsam güzelce resimleri çekip bunu silermisiniz

Geri