Karadeniz Pet

Çift Olma Belirtilerimi Yoksa :D

1.video
[YOUTUBE]L8fDwOQ-QPw[/YOUTUBE]

2.video
[YOUTUBE]g_HhEg6lOd0[/YOUTUBE]

3 Hafta oldu dişiyi Yani Sarı olanı alalı. :)
Beyaz olan 8 aydır bizimle :D

Eğer Çift ise ne zaman yuvaya girerler ? :)

Sürekli Kafa sallayıp birbirlerini yem kusuyolar :D

Beyaz Olan Yani Erkek olan ağzını açıyor dişinin önüne geçip garip garip sesler çıkartıyor. :D

Sarı yani dişi biraz daha soğuk davranıyor sanki trip atıyor :D

Bazen Bağırıyolar Diğer Odadan Duyuluyo Bağırmaları.

Dişiyi Aldıgımda Çeresi Kahverangiydi şimdi ise normal rengine döndü tekrar kahverengi olurmu ?

Nijer Tohumu Kullanıyımmı ?

Teşekkürler...

Tm işte tam bir eş olmuşlar :D Bende aldıydım tek kuşumun yanına çift attığım gibi birbirini kaşıyıp okşadılar :D

Nijer verebilirsin mama da ver. bir de kuşları kafesten çıkarma ve fazla rahatsız etme.

Teşekkürler. Bu dişi olan nın çeresi normale dondu tekrar kahverengiye dönermi sizce ?

Birde Çıkartma Dedinizde Çıkartmayınca O kadar fazla boyle yapmıyolar veya ben görmüyorum :D

Teşekkürler. Bu dişi olan nın çeresi normale dondu tekrar kahverengiye dönermi sizce ?

Birde Çıkartma Dedinizde Çıkartmayınca O kadar fazla boyle yapmıyolar veya ben görmüyorum :D

bıldırcın yumurtalı mamayı daya hayvanlara hemen kızısırlar dısının de ceresı kap kahve olur

Kuşlarınlla faxls ilgilenme ve sakin yüksek bir yere koy. iyice birbirlerine alışsınlar. ilgilendikçe birbirlerine olan yakınlaşmaları zamana kalır. Çift olma yolunda ilerliyorlar gibi.

Ayrıca dişi kızıştıgında kahverengi olur ceresi. o kısmını şimdiden düşünmeye başlama derim. :)

Kuşlarınlla faxls ilgilenme ve sakin yüksek bir yere koy. iyice birbirlerine alışsınlar. ilgilendikçe birbirlerine olan yakınlaşmaları zamana kalır. Çift olma yolunda ilerliyorlar gibi.

Ayrıca dişi kızıştıgında kahverengi olur ceresi. o kısmını şimdiden düşünmeye başlama derim. :)

Dişiyi Aldıgımda Saten Kahverengiydi fakat şimdi normal renginde. Birde Kafesin içinde boyle yapmıyolar yada ben görmüyorum :S

Arkadaşlar ben bugun bi erkek muhabbet kusu aldım dukkan sahibi 1 aylık dedi yemini koyarken kaçtı ve sobaya kondu ayağı yandı sanırım ama 2 veya 3 saniye durup uçtu ondan sonrada bir iki kere duvara çarpı sonra yakaladım ve kafese koydum bana alışmaz diye çok korkuyorum lutfen yardım edin!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:26 -->-> Daha önceki mesaj 14:22 --

Arkadaşlar ben bugun bi muhabbet kusu aldım satıcı 1 aylık dedi eve getirdigimde yemini koyarken kaçtı ve bir kaç kere duvara çarpı ondan sonra sobaya kondu ama ayağı pek yanmadı sanıyorum çunku 1,2 saniye durdu ve uçtu bana alışmaz diye çok korkuyorum ne yapacagımı bilmiyorum lutfen yardım edin!!

Geri