Karadeniz Pet

Çift Olmayan

Berrin YASMİN

Emektar Üye
Eş tutmadılar diye düşünürken ?

Erkeğin dişisi öldükten 1 kaç ay sonra dişi almıştım hemen hemen 6 ay falan oluyor ve dişinin ara sıra yaklaştığını görmüştüm erkeğe ama erkek yaklaşmıyordu çift olmayan kuşlar çiftleşir mi.? Kaşıma vs falan hiç görmedim ama dün kuşların olduğu odaya girdim gece 5 falandı ve ben yanlarındayken 2 defa çiftleştiler şok :eek: oldum eş tutmadılar diye düşünürken bi an çiftleştiklerini gördüm.

Son düzenleme:
Erkeğin dişisi öldükten 1 kaç ay sonra dişi almıştım hemen hemen 6 ay falan oluyor ve dişinin ara sıra yaklaştığını görmüştüm erkeğe ama erkek yaklaşmıyordu çift olmayan kuşlar çiftleşir mi.? Kaşıma vs falan hiç görmedim ama dün kuşların olduğu odaya girdim gece 5 falandı ve ben yanlarındayken 2 defa çiftleştiler şok :eek: oldum eş tutmadılar diye düşünürken bi an çiftleştiklerini gördüm.

Gözünüz aydın Maşallah diyelim devamı gelir inşallah.
Siz görmeseniz de onlar çift olmuşlar demekki, muhabbetlerde çift yapmada en fazla zorluk çıkartanlar dişilerdir dişi eş olarak istemediği yada anlaşmadığı kuşla çiftleşmez. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Gözünüz aydın Maşallah diyelim devamı gelir inşallah.
Siz görmeseniz de onlar çift olmuşlar demekki, muhabbetlerde çift yapmada en fazla zorluk çıkartanlar dişilerdir dişi eş olarak istemediği yada anlaşmadığı kuşla çiftleşmez. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.
Çok teşekkür ederim inşallah güzel hbrler olursa hemen paylaşırım erkek kuşuma güveniyorum demek ki yuvalıkta ve kapısnda durma sebeplerı bunlarmış erkek kuşun iyiki erkek kuşumu satmamışım 2 tane yavruyu büyüttü tek başına maşallah tekrar teşekkürler :)

Senin erkek çok güzel bakıcı bi kuş onun yavruları da kendisi gibi olur. Yuvanın içinde kapısında durma nedeni de dişiyi yuvaya çekmek için.

Birde dişi genelde çifthanenin bölmesinde yemlik var onun tepesinde duruyor yada tellerde tünekte pek durmuyor neden acaba.?öncedn tünekte duruyordu

Dişi kuşu ne zaman görsem hep tellerde duruyor ben onu öyle görünce huzursuz oluyorum o dikey tellerde nasıl duruyo yorulmuyor mu.?

:)))))) yorulmuyo heralde kereta.
Erkek kuş ayak atmasın die inemiyordur tünege.:))))
Şaka biyana umarim guzel haberleriniz alırız

Berrin hanım gagasını tele takıyor ve öyle dikey olarak kalıyor değil mi ? Öyleyse eğer benim kuzenimin kuşlarıda öyle duruyor geceleri anlayamadık gitti psikolojik bir rahatsızlık olabilir. Çiftleşmişler umarım en kısa zamanda minicik mubişleri görürsünüz.

Berrin hanım gagasını tele takıyor ve öyle dikey olarak kalıyor değil mi ? Öyleyse eğer benim kuzenimin kuşlarıda öyle duruyor geceleri anlayamadık gitti psikolojik bir rahatsızlık olabilir. Çiftleşmişler umarım en kısa zamanda minicik mubişleri görürsünüz.

tellerde durmasını anladım erkek çiftleşmek için sıkıştırıyor dişi çiftleşmek istemediği için tellerde duruyor.

kuşlarım çiftleşeli 3 4 gün oluyor dışkıda büyüme yok ama kanatlar çok az düşük gibi duruyor yumurta yok galiba :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

..Güncel..

Geri