petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift sorum var yardım arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gul tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. gul

gul Guest

Dişi kuşumun ceresi bembeyaz oldu o bayadr var ama 5 6 gündür kakasi poposunda duruyor ve ağzıyla dagitiyo kendi. kakasi normal sıvı değil hareketlerde normal gayet,hasta değil ağzıyla dagittigi icin poposuda hep kirli ne yapmam lazım yardım lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

[​IMG][/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

[​IMG] buda ceresi. Bu arada bi kac ay once erkeksiz yumurtladi.iki aydrda erkek var yanında acaba yumurtlama evresimi ki

2. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşda mantar var gagasına vazelin süre bi süre erkek kuşu başka kafese alın

3. halil dogan

Bu cok tehlikeli bir kusun olebilir kusun kabiz olmus ve gagasinda mantar cikmis bence bir veterinere git yok kisa bir sure sonra olebilir olme sebepleri mantarin yayilmasi ve kapiz olmasi acill veterinere gotur

4. gul

gul Guest

:mad:
    Ceresinin bu renk olmasi mantar sebebimi yani . vazelin surmustum bi ara geçmişti mantarı yine olmuş o zaman :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

3 günün sonunda kuşum düzeldi vazelin sayesinde Teşekkürler :)

5. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    rica ederim sevindim kuşunuzun düzelmesine

Sayfayı Paylaş