Karadeniz Pet

çift sorum var yardım arkadaşlar

• Konbuyu başlatan gul
  • Başlangıç tarihi
G

gul

Guest
Dişi kuşumun ceresi bembeyaz oldu o bayadr var ama 5 6 gündür kakasi poposunda duruyor ve ağzıyla dagitiyo kendi. kakasi normal sıvı değil hareketlerde normal gayet,hasta değil ağzıyla dagittigi icin poposuda hep kirli ne yapmam lazım yardım lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

EQ5dYn.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

buda ceresi. Bu arada bi kac ay once erkeksiz yumurtladi.iki aydrda erkek var yanında acaba yumurtlama evresimi ki

kuşda mantar var gagasına vazelin süre bi süre erkek kuşu başka kafese alın

Bu cok tehlikeli bir kusun olebilir kusun kabiz olmus ve gagasinda mantar cikmis bence bir veterinere git yok kisa bir sure sonra olebilir olme sebepleri mantarin yayilmasi ve kapiz olmasi acill veterinere gotur

:mad:
Bu cok tehlikeli bir kusun olebilir kusun kabiz olmus ve gagasinda mantar cikmis bence bir veterinere git yok kisa bir sure sonra olebilir olme sebepleri mantarin yayilmasi ve kapiz olmasi acill veterinere gotur

Ceresinin bu renk olmasi mantar sebebimi yani . vazelin surmustum bi ara geçmişti mantarı yine olmuş o zaman :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

kuşda mantar var gagasına vazelin süre bi süre erkek kuşu başka kafese alın

3 günün sonunda kuşum düzeldi vazelin sayesinde Teşekkürler :)

rica ederim sevindim kuşunuzun düzelmesine

Geri