petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift uyumu hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve madonna tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. madonna

madonna Guest

1 TANE YEŞİL ERKEK MUHABBET KUŞUM VAR. AYNI RENKTEN BİR DİŞİ ALDIM. 3 GÜN KAFESLERİNİ AYRI TUTTUM. SONRA AYNI YERE KOYDUM.

2 HAFTA SONRA OLAN SONUÇ:

DİŞİ KUŞ KAFESİ SAHİPLENMEYE ÇALIŞTI.
    ERKEK KUŞUN AYAKLARINI ISIRDI HEP.
    ERKEK KUŞ MAMA YİYİNCE HEMEN DİŞİ KUŞ GELİP ONU MAMALIKTAN AŞAĞIYA ATTI. YEMEK YEDİRMEDİ ONA. ERKEK NE YAPSA DİŞİ AYNISINI YAPIP ONU DÖVDÜ. SONRA GERİ VERDİM.

YENİ BİR KUŞ ALDIM MAVİ RENKLİ BİR KIZ.
    USLU BİR ŞEY AMA BU SEFER BENİM OĞLUM ARADA ONU GAGALIYOR. AMA HİÇ ONA KUR YAPMIYOR VE KONUŞMUYOR.

NASIL OLACAK BU UYUM DURUMU?
    AYRICA DİŞİ KUŞ 2 YIL KAFESTE KALMIŞ.
    TAM HAVALANIP UÇAMIYOR. HEMEN YERE DÜŞÜYOR.
    NE YAPMAM GEREK?

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sabır etmen lazım benim dişi kuş da erkeğe yemek yrfirmezdi, şimdi elimde çiftleşecekler nerdeyse

3. madonna

madonna Guest

Benim erkek bu sefer dişiyi dövmeye başladı. Ne kadar sürer alışmaları?

4. Samet Çağlar

dövmeye dediğin kuyruğunu sırtını falan mı didikliyor

5. madonna

madonna Guest

Gagasına hızlı bir şekilde gagası ile vuruyor. Erkek ise bıdı bıdı garip şesler çıkartarak gagasını açıp vuracak gibi bağrıyor. Arada hamleye geçip gagasını ısırmaya çalışıyor.

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4

2. Aldıgınız kuşu cok siddetli şekilde dövmüyor ise kusu ayırmayın alışacaklardır. Zamanla bekleyin sabır işidir. Tam havalanıp ucamıyor ise de yine birşey yapmayın zamanla bekleyin . Bunlar gelip geçici alıskanlık yanlız kusunuz cok siddetli bir şekilde durmadan sürekli dövüyor ise o zamn işte ayırınız kötü sonuclar dogabilir .

7. madonna

madonna Guest

Erkek olan dişinin ağzına bir şeyler veriyor ağzı ile. Dişi ise böyle gırtlağından bir şey çıkartır gibi şeyler yapıyor. Erkeğin azğına bir şey vermeye çalışıyor. Erkek olan bu sefer korkuç kaçıyor. Şu an kavgaları eskiye oranla baya bir azaldı.

Sayfayı Paylaş