Karadeniz Pet

çift uyumu hakkında

• Konbuyu başlatan madonna
  • Başlangıç tarihi
M

madonna

Guest
1 TANE YEŞİL ERKEK MUHABBET KUŞUM VAR. AYNI RENKTEN BİR DİŞİ ALDIM. 3 GÜN KAFESLERİNİ AYRI TUTTUM. SONRA AYNI YERE KOYDUM.

2 HAFTA SONRA OLAN SONUÇ:

DİŞİ KUŞ KAFESİ SAHİPLENMEYE ÇALIŞTI.
ERKEK KUŞUN AYAKLARINI ISIRDI HEP.
ERKEK KUŞ MAMA YİYİNCE HEMEN DİŞİ KUŞ GELİP ONU MAMALIKTAN AŞAĞIYA ATTI. YEMEK YEDİRMEDİ ONA. ERKEK NE YAPSA DİŞİ AYNISINI YAPIP ONU DÖVDÜ. SONRA GERİ VERDİM.

YENİ BİR KUŞ ALDIM MAVİ RENKLİ BİR KIZ.
USLU BİR ŞEY AMA BU SEFER BENİM OĞLUM ARADA ONU GAGALIYOR. AMA HİÇ ONA KUR YAPMIYOR VE KONUŞMUYOR.

NASIL OLACAK BU UYUM DURUMU?
AYRICA DİŞİ KUŞ 2 YIL KAFESTE KALMIŞ.
TAM HAVALANIP UÇAMIYOR. HEMEN YERE DÜŞÜYOR.
NE YAPMAM GEREK?

Sabır etmen lazım benim dişi kuş da erkeğe yemek yrfirmezdi, şimdi elimde çiftleşecekler nerdeyse

Benim erkek bu sefer dişiyi dövmeye başladı. Ne kadar sürer alışmaları?

dövmeye dediğin kuyruğunu sırtını falan mı didikliyor

Gagasına hızlı bir şekilde gagası ile vuruyor. Erkek ise bıdı bıdı garip şesler çıkartarak gagasını açıp vuracak gibi bağrıyor. Arada hamleye geçip gagasını ısırmaya çalışıyor.

1 TANE YEŞİL ERKEK MUHABBET KUŞUM VAR. AYNI RENKTEN BİR DİŞİ ALDIM. 3 GÜN KAFESLERİNİ AYRI TUTTUM. SONRA AYNI YERE KOYDUM.

2 HAFTA SONRA OLAN SONUÇ:

DİŞİ KUŞ KAFESİ SAHİPLENMEYE ÇALIŞTI.
ERKEK KUŞUN AYAKLARINI ISIRDI HEP.
ERKEK KUŞ MAMA YİYİNCE HEMEN DİŞİ KUŞ GELİP ONU MAMALIKTAN AŞAĞIYA ATTI. YEMEK YEDİRMEDİ ONA. ERKEK NE YAPSA DİŞİ AYNISINI YAPIP ONU DÖVDÜ. SONRA GERİ VERDİM.

YENİ BİR KUŞ ALDIM MAVİ RENKLİ BİR KIZ.
USLU BİR ŞEY AMA BU SEFER BENİM OĞLUM ARADA ONU GAGALIYOR. AMA HİÇ ONA KUR YAPMIYOR VE KONUŞMUYOR.

NASIL OLACAK BU UYUM DURUMU?
AYRICA DİŞİ KUŞ 2 YIL KAFESTE KALMIŞ.
TAM HAVALANIP UÇAMIYOR. HEMEN YERE DÜŞÜYOR.
NE YAPMAM GEREK?

2. Aldıgınız kuşu cok siddetli şekilde dövmüyor ise kusu ayırmayın alışacaklardır. Zamanla bekleyin sabır işidir. Tam havalanıp ucamıyor ise de yine birşey yapmayın zamanla bekleyin . Bunlar gelip geçici alıskanlık yanlız kusunuz cok siddetli bir şekilde durmadan sürekli dövüyor ise o zamn işte ayırınız kötü sonuclar dogabilir .

2. Aldıgınız kuşu cok siddetli şekilde dövmüyor ise kusu ayırmayın alışacaklardır. Zamanla bekleyin sabır işidir. Tam havalanıp ucamıyor ise de yine birşey yapmayın zamanla bekleyin . Bunlar gelip geçici alıskanlık yanlız kusunuz cok siddetli bir şekilde durmadan sürekli dövüyor ise o zamn işte ayırınız kötü sonuclar dogabilir .

Erkek olan dişinin ağzına bir şeyler veriyor ağzı ile. Dişi ise böyle gırtlağından bir şey çıkartır gibi şeyler yapıyor. Erkeğin azğına bir şey vermeye çalışıyor. Erkek olan bu sefer korkuç kaçıyor. Şu an kavgaları eskiye oranla baya bir azaldı.

Geri