petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Burdur çift

Konusu 'İlanlar devamı' forumundadır ve Hüseyin Çakar tarafından 4 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Çakar

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bir çift muhabbet kuşu almak istiyorum yavru alsam birbirlerine alışırlarmı yani çiftleşirlermi 8 aylık olunca şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

2. Süleyman Ekinci

Süleyman Ekinci Active Member

Beğenileri:
    153
    eğer aceleci değilseniz yavru alın derim daha iyi olur ama yok ben hemen yavru görmek istiyorum derseniz daha önce yavru vermiş bir takım alın tabi onlarında ortama alışma süreci unutulmamalı

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    Kuşları yavrulıktan alıp beraber büyümelerini sağlamak en faydalı eş tutturma yöntemidir. 1 aylık bi çift yavru alırsanız sabırla kısa sürede alıştırırsınız ve bir birleri ile anlaştıklaır sürece 7 aylık civarı olduklarında yuvalık takabilirsiniz. Tabi bu süreç tamamen sabır sevgi şefkat ilgi isteyen bi durum

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Yavruyken alin daha verimli olur ve yavru buyuyup bebisleri olunca ayri mutluluk veriyor

5. Hüseyin Çakar

Beğenileri:
    0
    yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar 35 günlük yavru almayı düşünürüyorum

6. Serdar

Serdar Active Member

Beğenileri:
    36
    Dikkat etmeniz gereken bir durum: Kardeş olmasınlar...

Sayfayı Paylaş