petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çifteki Dişi Kuşum Öldü Ne yapacağımı bilmiyorum [ACELE YARDIM]

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve taşkın tarafından 16 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. taşkın

taşkın Member

Beğenileri:
    14
    4 aydır çiftte olan kuşlarımdan dişiyi bugün ölü buldum :( saglıgı gayet iyidi fakat çok hareketli huysuz bir kuştu sanırım kafasını tellere ya da tünege carparak ölmüş. Erkek kuşum bana alışık ve çok sakın durumda durmadan gözlerini kapatıyor ve uyuyor. Dişisi olmadıgı içnmi acaba ne yapmalıyım bilmiyorum. Bir erkek kusum daha var 3 aylık ayrı kafeste yan yana koydum kafeslerı yalnız kalmasın dıye ama. İnanın suan nasıl bir yol izlicem bilmıyorum çok çaresizim :(:(:( lütfen yardımcı olurmusunuz?

#1 taşkın, 16 Haziran 2016
    Son düzenleme: 16 Haziran 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Cevap: Çifteki Dişi Kuşum Öldü Ne yapacağımı bilmiyorum [ACELE YARDIM]

Canınız sağolsun isterseniz yeni bir eş alın kusunuza iki erkeği aynı kafese koymayın

Sayfayı Paylaş