petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çifthane arıyorum...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sercan Topcu tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sercan Topcu

Min: 60x40x40

Max: 80x40x40

Civarlarında ölçüsü olan.Derinlik-en ölçülerinde oynama olabilir.

Özellikle yatay telli bir çifthane aramaktayım.

Ekstralara gelince alt bölümü ızgaralı ve çekmeceli olması ayrıca tercih sebebi olacaktır.Bu tür bir çifthane gören duyan bilen var mı acaba?Genellikle her baktığım çifthane dikey telli.

2. Ezel ALBAYRAK

Genelde çifthaneler dikey tellidir zaten. Üreticilerimizin kafeside dikeydir araştırın forumu.

3. Gökhan YILDIZ

telini neden yatay istiyosun ki

4. Sercan Topcu

Bende zaten özellikle yatay tel arıyorum.Bilen gören var mı diye sordum zaten yatay telli olarak.Şuan benim kullandıklarımda dikey telli ama kuşlar rahatsız gözüküyor bana göre.Dikey tellere tırmanmaya çalışan kuşlarım var hali ile hiç bir sonuç elde edemiyorlar hop aşağıya kayıyor kuşlar.

5. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    dikey ayaklı sıfır çifthane var ama sen ank.damısın onu bilmiyorum .ilan detayına bunu da belirtirsen iyi olur

6. Sercan Topcu

Şehir sorun teşkil etmez diye düşündüğüm için yazmamıştım.

İstanbul'dayım...

7. Yücel YETİMOĞLU

reklama girebilir ö.m atarsan adres bildiririm netten getirtebilirsn kardesim ben getirttm gayet kaliteli yapım çifthane(salma)geneli dikey telli geniş oldugu için kuslar çok tırmanma geregi hissetmiyor

8. Adem Topal

Adem Topal New Member

Beğenileri:
    0
    acaba rica etsem bu çifthane adresini bende alabilirmiyim saygılar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş