Karadeniz Pet

Çifthane kafes tavsiyesi ?

İbrahim AKSU

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaslarım, internetten çifthane kafes bakıyorum ama çok çeşit var, fiyatları uygun sayılır ama karar vermek zor, kullanış ve fiyat olarak en uygun çifthane hangisidir, netten satın alıp kullanmış olduğunuz kullanmakta olduğunuz kafesler varmıdır ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Aynen elimde kullanmadıgım bi çifthanem var yazın yavruları büyütmekte kullanıcam :))

45 sanırım tek alımda

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

teşekkür ederim arkadaşlar, yalnız fiyatlar biraz pahalı değil mi :)aile genişledikçe sürekli kafes eklemeye devam :) ben ya orta boylu iki adet yada büyük boy bir adet almayı düşünüyorum

yiğit kafes, kordon kafes ve özkanatlar kafesin ürünlerine baktınızmı, fiyatlar uygun görünüyor ama tabi uygulamada iş görmesi daha önemli benim için

teşekkür ederim arkadaşlar, yalnız fiyatlar biraz pahalı değil mi :)aile genişledikçe sürekli kafes eklemeye devam :) ben ya orta boylu iki adet yada büyük boy bir adet almayı düşünüyorum

Kordon kafes daha uygun sanki buraya göre. Benim attığım linke baktın mı peki ben çok memnunum http://www.naturbird.com/?newUrun=1&Id=857309&CatId=bs328392&Fstate=&/45x35-ÜRETİM-KAFESİ

Kordon kafes daha uygun sanki buraya göre. Benim attığım linke baktın mı peki ben çok memnunum 45x35 ÜRETİM KAFESİ

baktım hocam ama boyutları tek kafes için geniş evet ama 30 liraya büyük bölmeli çifthaneler var, yani tek kafes için bu ücret fazla gibi

Sen bilirsin ben Çifthane sevmediğim için bişey diyemem

çithane sevmemek nedir hocam ilginç :) kuşlarmı sevmiyor yoksa :)

Geri