petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çifthane Tava ve Izgara Sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan SARSAN tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ..........................

#1 Volkan SARSAN, 3 Ocak 2014
    Son düzenleme: 16 Aralık 2014
  2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Valla bende bunun bi benzerini aldım bende öyle düşünüyorum bunun altını nasıl temizlerim diye ama kuşları daha koymadım. Altına ızagaralık için ön tarafını 1.5 cm yüksekliginde boydan boya kes içinin ölücüsünü al. Aliminyum işiyle uğraşanların yanına git ona göre tava yaparlar büyük ihtimal.

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    kafes tabanından biraz daha büyük,satılan ızgaralar var.kafesteki kuşları çıkarıp kafesi ters çevir ve yeni ızgarayı üztüne koy.kafes etrafına göre ızgarayı yan keski yardımıyla kes.kesilen parçayı kafesin altına ince tellerle montaj et,olay tamamdır.bir daha temizleyeceğin zaman kuşlarda içinden kaçamaz rahat rahat temizlersin

4. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    aynı kafes bende de vardı. taban plastiğini kesmiştim. o kafesin altı ızgaralı olması lazım. eğer ızgara varsa bir sıkıntı olmayacaktır.

5. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynen dediğiniz gibi ızgara var.Taban plastiği derken tam olarak anlamadım.

6. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Tava yaptırıp alt tabanı kesip takabilirsin.Birde yuvalıgı daha iyi sabitlemelisin telle fln yuvalıgın icinde yavru olsa meftaydı.

Sayfayı Paylaş