Karadeniz Pet

Çifthane ve tekli kafes ekipmanlarıyla birlikte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustiyimben

Yeni Üye
Evimde besledigim çiftlerim için PVC kafes yaptırdım ve ona geçtim.Elimde 1 adet çifthane ve tekli kafes mevcut.Sıfırdan farksızdır.Resimlerde zaten herşeyi göstermekte.Ayrica çifthanede 2 tekli kafeste 1 adet olmak üzere yuvalıklarda mevcut ve tuneklikleri ile tülleride birlikte verilecek.Her birinin sıfır degeri alttadır görüleceği üzere 134TL olan ürünleri için ben hepsine toplu 70 TL istemekteyim.Etimesguttan elden teslim olunur.
Çifthane:40 TL
Tekli kafes:30 TL
Yuvalık Adet:10 TL (3X10=30TL)
Tül adet:10 TL (2X10=20TL)
Tuneklik adet: 2 TL (2X7=14TL)
or7YM7.jpg
[/url][/IMG]
L13Ymz.jpg
[/url][/IMG]
Z7dA4z.jpg
[/url][/IMG]

Hayırlı satışlar. ayrı ayrı satıyormusunuz. Birde çiftli kafesin ölçülerini öğrenebilirmiyim.

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar bereketli olsun

Tekli olanın ölçüleri nedir acaba bir de kargoyu soracagim ist tahmini nekadar okur fikriniz var mi

Tekli olanın ölçüleri nedir acaba bir de kargoyu soracagim ist tahmini nekadar okur fikriniz var mi
Ölçüleri yok isterseniz bakarım ama normalden büyük bir kafes çiftler rahat duruyo ancak istanbul zor olmaz mı sizce yollamak fln bence sıfır fiyatına gelir ama yinede siz bilirsiniz

Hayırlı satışlar olsun.
Saolun

Hayırlı satışlar olsun..
Saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

ilan günceldir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri