Karadeniz Pet

Çifthane Yerine Aldığım Dolaplı Salma Kafes

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
Geçen gün sizlerle bir resim paylaşmıştım çifthane aldım yavrulara diye ama son anda fikir değiştirip dolaplı salma aldım.

Malzemelerin bir arada olması için bu model daha kullanışlı gibi.Hayrını gör [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] kardeşim. Salman yavrularla dolup taşsın İnşallah.

[MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] Teşekkür ederim abi. Amin inşallah. Bende öyle düşündüm. Bakalım yavrular rahat gelişimlerini sağlayabilecekler mi burada. Sonra da damızlıkları dinlendiririm burada.

Daha iyi bir tercih olmuş hiç değilse diğerinden daha yüksek ve havadar :) diğeri petshop kafesleri gibiydi :)

bu daha iyi, ama ebat olarak ufağa benziyor.
inşallah öncekinden daha büyüğünü almışsındır...

Hayırlı olsun kardeşim

[MENTION=15175]murataydın[/MENTION] Teşekkür ederim kardeşim çok sağol.

Son düzenleme:
[MENTION=7588]Orhan ERGİN[/MENTION] Teşekkür ederim. Diğeri kadar büyük değil. Ama gayet geniş. Diğeri neredeyse 1 metreydi :) Bu çok ideal bence. Hem daha kullanışlı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:58 -->-> Daha önceki mesaj 10:43 --

Hayırlı olsun kardeşim
Teşekkür ederim, çok sağol Kayahan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:58 --

Hayırlı olsun. İçi kuşlarla dolsun taşsın inşallah.. :)
Teşekkür ederim Levent Abi. Amin inşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

hayırlı olsun bakalım neler olacak o kafeste :)
Eyvallah kardesim cok sagol.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:32 --

Herhalde 3-5 güne kadar artık salmayı kullanmaya başlayacağız. Yavrular yuvadan atlamaya başladı. Diğer takımların birinde baktım 3 yumurta olmuş kaşla göz arasında :)