petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cifthaneyi 2 katlıya cevirdim

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve SertacSAYAR tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. SertacSAYAR
    Gizli

Merhaba arkadaşlar benim çift haneli kafesi 2 katlıya cevirdim yorumlarınızı bekliyorum.
    Kafesi 2 ye ayirinca cok küçük oluyordu ben de dusundum ve 2 katlıya cevirdim daha eksikleri var yeni boyadim polisan metal boyayla
    eski hali

Eksigi olmasina ragmen yeni hali

#1 SertacSAYAR, 8 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2015
  2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kızma fakat
    ziyan etmişsin
    güzelim kafesi

3. SertacSAYAR
    Gizli

Kizacak birsey yok sadece kuslarin rahat etmesi onemli ve eksikleri var boya tam kurumadi alt izgara si suanda takili degil kafes tam bitince oyle atarim birde resimleri suanda 45 cm onceki ise 30 idi.

4. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    Eline ve emeğine sağlık ama bende kafesi ziyan ettiğin görüşüne katılıyorum.

5. nurileflef
    Gizli

fırın boya ile boyanması gerekmez miydi bu yaptğınız boya kuşları zehirlemez mi

6. SertacSAYAR
    Gizli

Tesekkuler ama bu haliyle benim gozume daha hos geldigini söylemeliyim.
    Benim dusuncem ise kuslarin rahat etmesi bazilari 25 cm kafeslerde kus besliyor bende rahat etmeleri icin cift haneyi büyütüp rahat hareket etmeleri icin ziyan ediyorum.

7. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Yani çifthane öyle kalsa daha iyi olurdu çünkü yemlik kısımları vs yeni yer açarken tellerde sorun yaşarsınız.

8. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    malesef hoş olmamış gibi.inşallah son rötuşlardan sonra istediğiniz şekli alır.

9. sezerkara55
    Gizli

kızma ama diğeri daha güzel olmuş ama emek vermişşin sağol

10. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Bunlar zaten 2 katlı olabiliyor. Aynısından bir tane daha alır üstüne takardın.

11. SertacSAYAR
    Gizli

yer kapladıgı için böyle yaptım evde yer yok o yüzden yoksa güzeldi evde zor tutuyordum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:58 -->-> Daha önceki mesaj 12:56 --

bir kaç sipariş verdim inşallah cuma günü elime ulaşacak bende yeni fotografını hafta sonu atarım görüşlerinizi merak ediyorum.

12. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Bize hayırlı olsun demek düşer. Bittiğinde fotolarını bekleriz.

Sayfayı Paylaş