Karadeniz Pet

cifthaneyi 2 katlıya cevirdim

• Konbuyu başlatan SertacSAYAR
  • Başlangıç tarihi
S

SertacSAYAR

Guest
Merhaba arkadaşlar benim çift haneli kafesi 2 katlıya cevirdim yorumlarınızı bekliyorum.
Kafesi 2 ye ayirinca cok küçük oluyordu ben de dusundum ve 2 katlıya cevirdim daha eksikleri var yeni boyadim polisan metal boyayla
eski hali

Eksigi olmasina ragmen yeni hali

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kızma fakat
ziyan etmişsin
güzelim kafesi

Kizacak birsey yok sadece kuslarin rahat etmesi onemli ve eksikleri var boya tam kurumadi alt izgara si suanda takili degil kafes tam bitince oyle atarim birde resimleri suanda 45 cm onceki ise 30 idi.

Eline ve emeğine sağlık ama bende kafesi ziyan ettiğin görüşüne katılıyorum.

fırın boya ile boyanması gerekmez miydi bu yaptğınız boya kuşları zehirlemez mi

Tesekkuler ama bu haliyle benim gozume daha hos geldigini söylemeliyim.
Benim dusuncem ise kuslarin rahat etmesi bazilari 25 cm kafeslerde kus besliyor bende rahat etmeleri icin cift haneyi büyütüp rahat hareket etmeleri icin ziyan ediyorum.

Yani çifthane öyle kalsa daha iyi olurdu çünkü yemlik kısımları vs yeni yer açarken tellerde sorun yaşarsınız.

malesef hoş olmamış gibi.inşallah son rötuşlardan sonra istediğiniz şekli alır.

kızma ama diğeri daha güzel olmuş ama emek vermişşin sağol

Bunlar zaten 2 katlı olabiliyor. Aynısından bir tane daha alır üstüne takardın.

yer kapladıgı için böyle yaptım evde yer yok o yüzden yoksa güzeldi evde zor tutuyordum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:58 -->-> Daha önceki mesaj 12:56 --

bir kaç sipariş verdim inşallah cuma günü elime ulaşacak bende yeni fotografını hafta sonu atarım görüşlerinizi merak ediyorum.

Bize hayırlı olsun demek düşer. Bittiğinde fotolarını bekleriz.