petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çifti ayırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve meta01903 tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. meta01903

meta01903 Guest

s.aleyküm , arkadaşlar hatırlıyacağınız üzere çek çift getirmiştim 2 haftaya yakın süre geçti ama bu çift hiç kurlaşmıyo ne bileyim yem kusma felan yapmıyolar gerçi kavga felan da yok birlikte oynuyolar yemek yiyorlar ama tek eksikleri kur yapmamaları ......onları çifthanede ayırmayı düşünüyorum 2 hafta ayırıp nijer vitamin ve mama verecem kuşları ayırdıktan sonra birbirlerini görsünlermi yoksa sadece görmeden seslerinimi duysunlar ?

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bende çift kuşumu ayırayım dedim daha çok özlesinler birbirlerini diye ayırdığım gibi kıyameti kopardılar bir ötüyorlar birbilerinie ordan oraya atlıyorlar sonradan tekrar birleştirdim dene bi istersen

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kuşlar birbirini gmrsün aralarında 20 cm mesafe olsun

Sayfayı Paylaş