petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çİfti evde bırakmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Bey tarafından 20 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşu çiftimi geçen hafta 5 gün yalnız bırakmıştım başka ile gitmiştim. Akıllı yemlik koydum 2 tanede suluk koymuştum döndğüğümde herhangi sıkıntı yoktu. Şimdi ise 10 günlüğüne başka ile gidicem aynı şekilde akıllı yemlik ile bıraksam sıkıntı olur mu 10 gün arkadaşa versem ortamları değişecek çiftleşme dönemi uzayacak

2. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    bence başka bir yere verme çünkü ortam değişikliyi hayvanları etkiliyor suluk koy akıllı yemlik koy bişey olmaz :)

3. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    10 gün uzun bir süre herşey olabilir.farzedin akıllı yemlik veya sulukta bir problem oldu,en azından gelip kontrol edecek biri olursa iyi olur.

4. ARAZ

ARAZ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşına verirsen ortam değişikliğinden mutlak etkilenecektir. Ben kafesin yerini bile değiştirmiyorum evde kuluçka dönemlerinde veya çiftleşme dönemlerinde.. Yani diğer odadan alıp diğer odaya bile getiremiyorum kafesi :/

5. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    2 tane suluk koydum. Akıllı yemlik + 2 tanede normal yemlik koydum inşallah bir problem olmaz :)

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş