petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çifti kafese nasıl sokucam?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Furkan AYDOĞDU tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    benimle nerdese bir yıldır yaşıyan erkek kuşumun yanına bir dişi aldık ama dışarı çıkartınca nasıl kafese sokucağımı bilmiyorum erkek bana alışkın onu sokarım ama dişi alışkın değil sizce nasıl sokarım kafese

2. nazım yiğit karaoğlu

1 hafta kafesden cıkartma kafesin yerınıde degıstırme. kafesın kapısını acık bırak kendılerı gırıp cıkarlar. yavru almak ıstıyorsan dısarı salma kuşları. elinle ürküterek filan çıkartıp sokmayada çalışma kuşu ;) zamanla alışır merak etme

3. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    abi ben yavru almak istiyorum yavruladıklarında yavrular büyüyünce salabilirim ama dimi

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yavru almak istiyorsan hiç salma dışarı

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Peki 6 ay sonra yavru almayı düşünüyorum. Yinede mi salmamalı? Salarsak ne olur?

6. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o kadar emin konuşuyorsun ki hayran kaldım kuşlara bağlı ne zaman yumurta yapacakları bunu sen bilemesin bende hevesli başladım tam 1buçuk yıl boyun ca kuşlarım yuvalıga girdi çıktı çok iyi anlaşıyorlardı 1 buçuk yıl sonra çifleşmek akıllarına geldi yani ben bukadar uzun sürdügünü bilmiyordum yavrular büyük oldugunda dinlendirme zamanlarında salabilirsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

salarsan yumurta yapmaları gecikir

7. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş