Karadeniz Pet

Çiftim Çiftleşmiyor :/

• Konbuyu başlatan alperzeybek
  • Başlangıç tarihi
A

alperzeybek

Guest
Ustam size sormak istiyorum eşli kuşum var rbirlerini yemliyolar mamaların güzelini yuvasını yuva tüylüğünü gaga taşını her şeyini aldım aklınıza ne geliyorsa en güzellerini ama dişi yuvaya girmiyor. Ben şeihr dışına gitmiştim geldiğimde dişi yuvadaydı ama ben gelince tekrar girmez oldu. Arkadşalar belki senden rahatsız oluyordur dediler bende ışıkları kapatıyorum kendi odamda misafir gibi oldum geceleri 3 gündür böyle devam ediyor sizce ne yapmam lazım ?:confused:

Sen odanın ısıgını kapatmak yerine kuşlarını pc masan varsa onun üzerine koy kafesin üzünüde ince bir tül ile kapat onlar yapar karanlıkta birbirlerini göremezler ınsanların bakısından uzak bi yerde çiftleştiklerini gördüğün an zaten 1 hafta içine yumurta gelecektir yapman gereken bu fazla ilgilenme bahar dönemine geçiyoruz genele herkesın kusu bu aralar çiftleşiyo haberin olsun

Odamda yuksek bır yer yok ancak 1 metre boyunda bır masa var onun üstünde duruyorlar zaten kenarlarında tül var tüyleri gelmesin diye üstünedemi ince bir tül gibi örteyim ? havlu gibi bir şey koysam olmazmı ?

Kardeşim bu iş kuştan kuşa değişiyor işte. Bizimkiler isterse odada dozer çalışsın yine yapmak isterlerse yapıyorlar. Ben ışıklarını hiç kapatmıyorum uzun zamandır.

rahatsiz olmasinlar insanlardan u zakda olsun isik olsun ilkbaharda kizginlik donemine girerler doganinin uyanmasiyla kizginliga girerler. siz onlara havuc ve ceviz findik verin sperm yapimina yardimci olur hemde dogal kizstirma yontemi

xEDBL9.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:18 --

çiftleşmeyen kuşlarım bunlar

pek guzelermis ama o malzemeleri yuvanin icine koyacan dogadakiler yuvalarini kendi agizlariyla kazdiklarindan talaslarida malzeme kulaniyorlar ama evcilerde yuvanin icine koyman lazim

Petshoptakı adam kendı alsınlar dedi yuvanın ıcıne bır sey koyma dedi

muhabbet kuslari papagan turleri gibi kendi kazdiklari tahtadaki talaslari yuvaliga tasirlar onu da yuva malzemesi olarak kulanirlar petshop adam ya bunu satin alman icin solemisdir yada muhabbet kuslari hakkinda birsey bilmiyordur

yuva kılı mı o :)) yuva kılı genelde ispinozlara kullanılr muhabbet icin yuvanın icine hamster talası yada kus kumu koyabilirsiniz

bende benim çifti gardolap ın üstüne koydum bakalım bişey değişecek mi orda kalsınlar birazda ellemeyecem :D

Kardeşim kesinlikle tünekleri değiştir tahta tünek al dişinin sağlam basması lazım yere kolay değil :D

Erkeğinde bi hastalık var hormonal galiba cerenin öyle olmaması gerekiyor

Geri