petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftim hakkımda sorular devam edıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BAGCILARLI tarafından 3 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Kolay gelsın beyler yaksamlar benim bir çift muhabbet kuşum var kızışmışlarmı-bide yuvalığı boyle yapmalarındakı sorun ne genısletıyor dısı kus neden anlamıyorum erkek cok hareketlı dısıde ıse bı heyecan sakın ve yuvayla ılgılenıyor eskıden boyle deıldı erkek sakındı dısı ıse kafa sallardı hep anlayamadım valla resım atım dedım bıde [​IMG]
    http://i.hizliresim.com/zYRBmR.jpg

bide cinsiyetini yzarsanız sevınırım

#1 BAGCILARLI, 3 Ekim 2015
    Son düzenleme: 3 Ekim 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Biri dişi öteki erkek, dişi yeni başlamış kızışmaya. İş yapar bu çift. Hayırlı olsun.

3. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Inşallah abi saol yorumların ıcın allah razı olsun

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Dişilerde kemirme isteğinin artması ve yuvalıkla ilgilenmesi genelde yumurta habercisidir . İnşallah kısa zamanda güzel haberler alırsınız. Bereketli üretimler.

5. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    çam talaşı ımıdır hamster talası burdakı petsoplarda yok bende koyden kesıp geldım o talası

Sayfayı Paylaş