Karadeniz Pet

çiftim hakkında :D

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
arkadaşlar merhaba çiftim hakkında yorum alabilir miyim kaç yaşında gibiler erkek dişiye göre yaşlı mı acaba

//hizliresim.com/k1vkXv]
k1vkXv.jpg
[/url]

Başka fikri olan var mı

Erkek kus daha formda görünüyor,
disinin yasi daha büyük gibi.
Umarım yavru alırsınız.
Hafta da 2 ,3 gün mama verirseniz faydasını görürsünüz.

Evet 1 Yaşından büyükler kuşlara b vitamin kompleksi uygulayın,birbirleriyle alakaları nasıl?

Dişiye b kompleks vitamin uygulayın stresini önler baktınız olmadı 1 hafta ayırın

Kardeş, ben tüydeydiki kuşlara b vitamini uyguladım faydasını gördüm mamam vermiyorum demişsiniz doğru Nijer'de vermeyin dişiye ekstra salçalık tatlı kırmızı biber verebilirsiniz ve dal Darı

Son düzenleme:
Kardeş, ben tüydeydiki kuşlara b vitamini uyguladım faydasını gördüm mamam vermiyorum demişsiniz doğru Nijer'de vermeyin dişiye ekstra salçalık tatlı kırmızı biber verebilirsiniz ve dal Darı

Yok abi ayirayim mi yani

Kardeş sen b kompleks vitamini bir uygula Nijer ve mama takviyesini biraz kes dal Darı ve yulaf ver 1 hafta 10 gün bekle olmazsa daha sonra düşünürsün

Stresin onune gecmek icin radyo acabilirsin faydasini gorursun emin ol...muzigi cok severler:)oyuncak konusunda arkadas hakli.gozleri tam gozjkmuyor ama duruslariyla 1 yasin ustunde olduklari cok rahat belli.cok yasli olduklarinida zannetmiyorum

Stresin onune gecmek icin radyo acabilirsin faydasini gorursun emin ol...muzigi cok severler:)oyuncak konusunda arkadas hakli.gozleri tam gozjkmuyor ama duruslariyla 1 yasin ustunde olduklari cok rahat belli.cok yasli olduklarinida zannetmiyorum

Bende oyle düşünüyorum :-D müziği deneyeceğim

arkadaşlar

Geri