petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftim Hakkında yardım lazım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve lodoslum tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. lodoslum
    Gizli

lodoslum Guest

Sevgili arkadaşlar çiftimin 2 tane yavrusu var birisi yeme düştü sayılır birisi de daha yeni tüyleniyor. Ama çiftim yeniden çiftleşmeye başladı dişi hazır değil çok zayıf kalmış gelecek yumurta dişiyi çok zorlar. Bu sebepten dolayı çiftimi ayırmalımıyım? eğer ayırırsam dişiyi ayırdığım kafes önceki kafesi gören bir yerde mi olmalı? erkek kuş yavreuları besleyebilir mi ? Şimdiden teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:53 --

yok mu yardımcı olabilecek bir arkadaş ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:07 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

acil bir cevap alayım da ona göre hareket edeyim arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Erkeği önceki ayırdığınız yavrunun yanına koyun disiye de mama takviyesi yapın dişi büyütür

Sayfayı Paylaş