Karadeniz Pet

ciftim hakkinda yardim

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır çift mubisim birlikteler. Opusuyorlar birbirilerine yem kusuyorlar ama sonuç yok kafes yüksekte ve sessiz odada vitamin ve kenevir veriyorum sizce ne yapmaliyyim eş olmasalar yem kusmazlar dmi.

Disi kizismadigi zaman opusseler de, yem de kussalar olmuyor maalesef. O yuzden disinin kizismasi sart

ne kdar süredir beraberler erkek kızışmış gibi duruyor fakat dişi tam gözükmüyor fotodan

2 ay oldu yaa hemen hemen dışı de kizismis uzun süredir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 10:47 --

arkadaşlar sizce dışı kızgın mi

2 ay oldu yaa hemen hemen dışı de kizismis uzun süredir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 10:47 --

arkadaşlar sizce dışı kızgın mi
Aslinda disi de kizismaya baslamis. Biraz daha sabret. Nijer tohumu ver arada bir cay kasigiyla yemde. Haftada 2 kez olabilir. Mama ve vitamin takviyesine devam et. Kuslari da disari salma. Insallah sonuc alirsin yakinda.

Aslinda disi de kizismaya baslamis. Biraz daha sabret. Nijer tohumu ver arada bir cay kasigiyla yemde. Haftada 2 kez olabilir. Mama ve vitamin takviyesine devam et. Kuslari da disari salma. Insallah sonuc alirsin yakinda.

İnşallah ya valla rüyamda görmeye başladım :-D

Fikri olan var mi

Bence en iyi tedavi sabır bu işte umarım sonuç alırsınız.

Sağolun :)

Kardeşim ruyanda gördüysen yumurta yakındır banada öyle oluyordu bi baktım yumurta :D

Arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

Fikri olan var mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

hala hareket yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

arkadaşlar

Tek çiftle bu iş zor olur çok sabretmeniz lazm,kimi zaman aylarca.yavru almak için en az iki çift olmalı aynı odada

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

olmuyo ya ne yapacagım

Benim 2 çift var dişiler kızışmış durumda bende beklemedeyim, yuvaya girip çıkıyorlar,dişinin birisi tüyde geçen ilaçladım ama 1 çiftimde çiftleşmeye denk gelmedim,bekliyoruz mamaya devam inş sizde en kısa zamanda yumurta görürsünüz.

Son düzenleme:
Benim 2 çift var dişiler kızışmış durumda bende beklemedeyim, yuvaya girip çıkıyorlar,dişinin birisi tüyde geçen ilaçladım ama 1 çiftimde çiftleşmeye denk gelmedim,bekliyoruz mamaya devam inş sizde en kısa zamanda yumurta görürsünüz.

inşallah ya.

Geri