petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftim hakkında yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve Emre TEPE tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Emre TEPE

Emre TEPE New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 9 aydır bizimle yaşayan oğlumuza 2 hafta önce bir dişi aldık..ancak dişi biraz küçük gibi geldi bana..birbirini kaşımalar yem kusmalar ayak atmalar herşey normal gibi görünüyor..sadece biraz zamana ihtiyaçları var galiba..ne yapmam gerekiyor görüşlerinizi bekliyorum :)

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Disinin biraz daha zamani var. Disi hazir hale gelince insallah istedigin olur. Hayirlisi olsun masallah.

3. Ahmet Aka

Ahmet Aka Member

Beğenileri:
    0
    dişinin gaga eti kahverengi olmaya başladığı an çiftleşmeye başlarlar hocam , sağlıklı üretimler

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    O kadar da ufak değil dişi.
    Bir süre sonra eş tutar bunlar.
    Bereketli üretimler olsun.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Cere kısmının kahverengi olmasına gerek yok. Dişi hazır olduğunda cere beyaz bile olsa çiftleşirler.

Sayfayı Paylaş