Karadeniz Pet

ciftim hakkinda yorum bekliyorum nasillar ama

Kalender Güler

Paylaşımcı Üye
ml0rYV.jpg

İste benim ciftim nasillar ama yorum bekliyorum :)

ml0rYV.jpg

İste benim ciftim nasillar ama yorum bekliyorum :)

dişi - yerli ingiliz kırması

erkek- hollanda :D güzel kuşlar.

yavru alırsanız kuşlarınızın. mavi-sarı-yeşil-beyaz olma ihtimali var. ancak genelleme yapılırsa

yavruların hepsi parçalı olabilir. 4 yavrudan 1 tane tam babasının rengine benzeye bilir

mavi sarı 10/1

sarı yeşil (anne ye) 10/3

beyazlık ihtimali çok düşük .10/1

mavi ( baba ) 10/2

mavi-yeşil 10/3

TSK ederim yorumun için ancak kafama bisey takildi hemşerim biraz önce diğer konuda erkek kuşuma yerli dedin burada Hollanda diyorsun hangisi kesin doğru

Maşallah çiftinize yalnız ben ballı yemlerden verme taraftarı değilim tabi seçim yine sizin..

Niye ki bu kotu bi marka değil ama

O konuda hakli olabilirsiniz zaten fazla veriyorum olmazsa hic vermem

TSK ederim yorumun için ancak kafama bisey takildi hemşerim biraz önce diğer konuda erkek kuşuma yerli dedin burada Hollanda diyorsun hangisi kesin doğru

aynı kuş mu bunlar ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/cinsleri-ve-irklari/-cinsleri-irklari-yaslari-21726-2.html

bu konuydu. yorumlara bakmadan yeşil erkeğe göre cevap verdim ben :D

maşallah güzel kuşlarınız varmış.
bu arada kuşlarınızın ıkısıde yerlı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hii anladim olabilir ya insanlık hali yanlislik oldu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:31 -->-> Daha önceki mesaj 23:30 --

Tsk ederim. Yerlimi