Karadeniz Pet

Çiftim hakkında

Onur OKTAY

Meraklı Üye
Bizimkilerden resim paylaşıyorum. Kızışma durumları nedir arkadaşlar? Dişi yuvaya girip çıkıyo ama kızışmışlar mı merak ediyorum.

bjM9pZ.jpg

doZMDD.jpg

Son düzenleme:
Maşallah kuşlarınıza dişi yuvaya girip çıkıyor olması hazırlık olduğunu gösteriyor havuç ve yumurta maması takviyesi ile kısa zamanda sonuç alırsınız umarım

Maşallah kuşlarınıza dişi yuvaya girip çıkıyor olması hazırlık olduğunu gösteriyor havuç ve yumurta maması takviyesi ile kısa zamanda sonuç alırsınız umarım

Petshoptan aldığım mamadan veriyorum. Birde yemlerine nijer tohumu ekledim. Yumurta ve havuç tavsiyenizide uyguluycam İnşAllah.

erkek kızgın dişi degil yumura havuç ver dişi yuvaya giriyorsa iyiy yumurtlaması için ilal kızışması gerek degil

erkek kızgın dişi degil yumura havuç ver dişi yuvaya giriyorsa iyiy yumurtlaması için ilal kızışması gerek degil

Aslına bakarsanız dişi erkeğe göre daha istekli gibi, opusuyolar ve bazen erkege kizip gagada atiyo.Kovalayan dişi kaçan erkek gibi duruyo :) Geçen erkek yem kustu dişiye aklıma gelmisken onuda yazayım.

Son düzenleme:
Maşallah tez zamanda yavrular almanız temennimle

Maşallah çok güzel bir çift özellikle erkek. Güle güle besleyin dişi yuvaya giriyorsa erkek daha çok heyecanlanir iyi şeyler bunlar maşallah bereketli üretimler

Evet erkek opal spangle gibi maşallah

Maşallah tez zamanda yavrular almanız temennimle

Teşekkür ediyorum sağolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Maşallah çok güzel bir çift özellikle erkek. Güle güle besleyin dişi yuvaya giriyorsa erkek daha çok heyecanlanir iyi şeyler bunlar maşallah bereketli üretimler

Evet hocam erkeği çok beğenerek aldım. Dişiye çok ısınamasamda eş oldukları için ayırmadım :)

Geri