petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftim için yorumlarınızı bekliyorum..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa ERTAŞ tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Herkese Merhabalar,

Kuşlarım yaklaşık bir aydır birlikteler. Aralarında çok büyük bir kavga olmadı bugüne kadar. Ama öyle çok iyi anlaştıklarını da söyleyemem. Erkek yaklaşmak istiyor ancak dişi çoğu zaman müsaade etmiyor.
    Erkek yem kusmaktan bir hal oldu ancak işe yaramıyor.

Yorumlarınız benim için önemli şimdiden teşekkürler..

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    dişinin tava gelmesini beklemekten baska yapcak bişi yok . Nijer havuc mama takviyesi yapın

3. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Kuslariniz guzel masallah ciftlesmek icin disinin biraz zamani var kizismamis henuz ama erkeginiz kizgin

4. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Mamayı çok severek yemeseler de en az haftada bir kez yapıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:49 -->-> Daha önceki mesaj 09:48 --

Teşekkürler..

5. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    kuşların maşallahı var... erkek çok yakışıklı, dişi de çok güzel maşallah...
    dişinin kızışmasını beklemekten başka yapılabilecek birşey yok gibi gözüküyor...

6. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Çok teşekkürler güzel yorumlarınız için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:22 --

++++++++++++

Sayfayı Paylaş